Zależy na jakim etapie jesteś i co robisz. Na sam początek Code::Blocks jest idealny. Jak będziesz robił jakiś większy projekt to Eclipse lub Visual Studio.
@JakTamCoTam: Bo? IDE jak każde inne. Lekkie i przyjemne. Pozwala skupić się na programowaniu a nie na rozwiązywaniu problemów z gcc :) Jedyną wadą w porównaniu z Visual Studio jest dosyć słaby debugger (a raczej dosyć słabe jego wsparcie w C::B)
#cpp #cplusplus #programowanie #pytanie
@unweek:
Komentarz usunięty przez autora
int N=5:
Int tab[N] (tak, w C::B N nie musi byc const)