Wpis z mikrobloga

W gorących wisi wpis, że w czyimś technikum zrobili anonimową ankietę na temat narkotyków, potem porównywali charakter pisma i dojechali wszystkich będących za legalizacją.

Przypomniało mi to jak u mnie w gimnazjum zrobili podobną ankietę. Gimnazjum jak gimnazjum, może nie najlepsze w mieście, ale na pewno nie najgorsze. Średniawa jak na miasto ~100k w Polsce B. Dyrekcja nie wzięła jednak pod uwagę, że gimnazjaliści i anonimowa ankieta na taki temat to nie do końca dobry pomysł, bo jak można się domyślić najczęściej padały odpowiedzi typu:

CO WEEKEND WALE PO KABLACH I MAM #!$%@? HEEE


albo

MUJ STARY MA W PIWNICY PRODUKCJĘ BIMBRU TO JAK MAM SIĘ UCZYĆ, TRZEBA PIĆ CHA CHA


No i jakiś miesiąc później przyjechał do nas TVN zrobić reportaż o najbardziej patologicznym gimnazjum w Polsce XD


#szkola #narkotykizawszespoko #heheszki
  • 11
@maciekXDDD: u nas było podobnie, tylko była ogólna ankieta o nałogach i robieniu rzeczy zarezerwowanych "dla dorosłych" tj. picie, palenie, seks, narkotyki

oczywiście nie muszę mówić, że wszyscy wpisali, że codziennie coś piją, codziennie uprawiają seks, codziennie palą i codziennie biorą narkotyki xD

a potem były przymusowe zajęcia dodatkowe z psychologiem xD
@maciekXDDD:
U mnie w liceum zrobili podobnie. Tylko nie dociekali co kto napisał, wzięli ogólnie po całości i zbiorowo. I to nie było liceum gdzie psy dupami szczekały, a najbardziej prestiżowe w województwie.