Wpis z mikrobloga

@kult_cwaniaka: chyba chodzi o to, że tak wyglądają dzisiejsze czasy i cała ta social mediowa ściema
laska na ig robi z siebie księżniczkę, wyjazdy, winko, kwiatki, podróże to moje główne zainteresowanie

a pracuje gdzieś na taśmie i się tym nie pochwali bo wstyd
  • Odpowiedz
@xaro: Aa, w ten sposób. Myślałem, że to szkoła jakaś. Ale w sumie to jest jakieś #!$%@?, bo tak patrzę i ani ona specjalnie księżniczki z siebie nie robi tylko raczej zwykła Karyna, ani to co ona tam robi na filmiku cokolwiek by to było jakoś hańbiące nie jest., tak że chyba to wszystko to jakieś dziwne wyobrażenia o świecie nagrywającego.
  • Odpowiedz
hyba chodzi o to, że tak wyglądają dzisiejsze czasy i cała ta social mediowa ściema

laska na ig robi z siebie księżniczkę, wyjazdy, winko, kwiatki, podróże to moje główne zainteresowanie


@xaro: Przecież to bardziej wygląda na jakieś warsztaty w szkole, a nie na prace przy taśmie.
Poza tym co ma wrzucać foty w stroju roboczym???
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kult_cwaniaka: nie jest księżniczka ale typowa karyna z Rosji, która chciałaby nią być. To przecież widać po tych zdjęciach z jej Instagrama xD to nie chodzi o to zdjęcie ale o całokształt
  • Odpowiedz
ściema

laska na ig robi z siebie księżniczkę, wyjazdy, winko, kwiatki, podróże to moje główne zainteresowanie


@xaro: Ściema to jest gdy laska mówi że połknie 30 cm a dławi się przy 15 a nie gdy ktoś wrzuci zdjęcie z kwiatami xD

Po jednym zdjęciu oceniłeś ją jako ksieżniczkę a laska mogła dostać kwiaty na urodziny i zrobić zdjęcie na werandzie w swoim domu.
  • Odpowiedz
@rskkk: Zdjęcie z kwiatami w jakimś januszowskim pokoju z boazerią i sznurem od prania to jest księżniczkowanie? Bez przesady, prosta robotnicza, całkiem ładna dziewczyna i tyle.
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem wykopków, dziewczyna pracuje a na social mediach ma inne zdjęcia? Co w tym dziwnego? Ma wrzucać zdjęcia w stroju roboczym xD? No kurła z jednej strony marudzice, że kobiety nie chcą pracować a jak jakaś pracuje to się #!$%@? xD PS bardzo mało osób wrzuca zdjęcia z pracy bo są najzwyczajniej w świecie nudne i brzydkie xD
  • Odpowiedz