Wpis z mikrobloga

  • 4
Jadę jutro obejrzeć E90 2.0d(przedlfit)(prawdopodobnie kombi) za jakieś 15-18k zł, nie to, że chce kupić(jak nie będzie chujni to podejrzewam, że to się zmieni) ale z czystej ciekawości sprawdzić to co się od dłuższego czasu na Mirko powtarza czyli, że hurr durr E46 za 18 tysięcy to ulep, a co dopiero E90, bez 30 tysięcy za przedlifta nie podchodź. Także jutro wieczorem opiszę czy da się czy się nie da kupić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bmw #e90
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@boa_dupczyciel Ja wiem co tu się będzie działo ale jest od c---a e90 w tej cenie więc niema bata, że wszystko to ulepy, nawet jako kilkuletni użytkownik E90, który o nie dbał nie sprzedasz drożej, bo 80% takich jak twoja będzie w tej cenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kejran To będzie trumna na kółkach człowieku, z takim budżetem to ledwo znajdziesz dobre e46 a co dopiero e90. Powinieneś szukać maksymalnie E36 z początku produkcji i o 6 cylindrowym silniku to raczej zapomnij.


  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fbkq Dlatego uważam, że najrozsądniej kupić dwa Seicenta po 8000zł, wtedy mam pewność, że napewno mogę jednym jeździć jak drugie będzie u mechanika.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sorek Mentalność BMW jest z-----a, takie dystyngowane Volvo V70 3 generacji w najlepszym dieslu D5 jeździ gorzej do setki niż E90 2.0 i jakoś na forach Volvo nie gadają hurr durr Volvo jest z-----e, to nie przyspiesza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 8.3 do setki to i tak lepiej niż 90% aut w
  • Odpowiedz
i jakoś na forach Volvo nie gadają hurr durr Volvo jest z-----e, to nie przyspiesza


@Kejran: widziałes kiedyś jak jeździ Volvo na drodze? xD No właśnie xD

a na V8 nie stać mnie żeby robić nim 20-30 tysięcy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sorek No ale teraz żeby zmieścić się w 20 tysiącach (czyli tyle ile kosztuje normalne cywilizowane auto) muszę kupić przedliftowe stare E39 V8 i to nie 4.4 tylko 3.5, założyć gaz za 5000zł i modlić się czy 90% osprzętu tego E39 nie rozsypie się że starości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz