Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #chonotu #pokazforme
Ja #!$%@?, jestem najlepszy.
Dzisiaj po jakichs 6tygodniach od ostatniej treningu dolu, na siady #!$%@? 110x3 na przysiad, a w ciagu 150x5 i 160x2. Przy ciagach podziwial nas jakis trener na wielkiej bombie i podziwal nasze ciezary. Tak mi #!$%@? testosteron, ze prawie tam kazdemu bym #!$%@?, taka mialem i mam moc.
Przeciez jak za 4 miechy wejde na bombe to silowo i sylwetkowo #!$%@? tak, ze o ja #!$%@?
Pozdrawiam wszystkie fanki
Pobierz Pelna_Pompa - #mikrokoksy #silownia #chonotu #pokazforme 
Ja #!$%@?, jestem najlepsz...
źródło: comment_RIj4a6nLm0dAOSpc9uh6Vq1DTTykd329.jpg
  • 47
@Pelna_Pompa:
| #!$%@? weidera, jestem od niego lepszy
No właśnie chodzi o to, że nie. Bo nie chodzi o to, że zrobisz siad ze 110kg, tylko o to, że to tylko siad z ledwo 20kg więcej od Twojej wagi. Przy Twojej masie 140 nie powinno być żadnym problemem a zaimponować to by mogło 150-160 bo nie liczy się ile zawiesisz na sztangę tylko ile to proporcjonalnie do Twoich możliwości, a Ty
@chilon: mialem ponad rok przerwy, wrocilem w czerwcu na 4 miechy, pozniej znowu ponad miesiac przerwy i tera pierwszy treningu dolu po tym czasie to mam siadac 150 teraz? na 4 miechy zalicze niezly progres i wtedy sie bede kul
P.s na bombie nie zrobisz sily i sylwetki jednoczesnie, chose wisely


@chlebek_ziemniaczki: panu podziękujemy, bo #!$%@? głupoty.
I co jest złego w bombie 500mg/week? Przecież 250mg co 4 dni to wzorcowa dawka na początek
@J0SEK: Kolejny, powiedz jeszcze ze na bloku silowym robisz 10 powtorzen i superserie na dobicie po treningu xD Mowimy o tym samym sporcie? Bo jak zyje, nigdy nie slyszalem zeby ktos robiac sile, robil mase miesniowa i sylwetke. To sa dwa oddzielne plany treningowe, inne plany zywieniowe i organizm poddaje sie wiele ciezszym treningom co za tym idzie, uklad nerwowy dostaje po dupie a reszty tlumaczyc chyba nie musze, skoro wiesz
@axaha: Tak sie sklada ze wlasnie skonczylem blok silowy 5x5 i w porownaniu do poprzednich planow, sila poszla masakrycznie do gory, a wymiary nie specjalnie. Masa poszla, oczywiscie, ale to nadal nie jest trening kulturystyczny. Progresja ciezaru oznacza progresje miesnia i zwiekszenie jego wytrzymalosci, jednak progresja silowa to nie jest to samo co typowe pompowanie lapy. Przedewszystkim inne wzorce ruchowe, i bloki 5x5 w glownej mierze opiewaja o cwiczenia globalne i
@chlebek_ziemniaczki: rozumiem że warto znaleźć czas na różne bloki nastawione pod hipertrofię i siłę na przestrzeni np. roku, ale myślę że na sterydach możesz mieć dwie pieczenie na jednym ogniu głównie z powodu tego że regeneracja jest o wiele lepsza
@axaha: Ukladu nerwowego nie zregenerujesz, sterydy dzialaja na miesnie. Bloku silowego nie powinno sie robic wiecej jak 3 razy do roku. Ja po 8 tygodniach bloku silowego, zachorowalem 2 razy, gdzie raz juz musialy wjechac antybiotyki a nie chorowalem wczesniej ponad rok czasu. Nie wspomne o bolach i kontuzjach ktore zaczely sie pojawiac juz tylko pozniej. Jesli ktos uwaza ze sterydy to wyjscie z kazdej sytuacji to o samym ich dzialaniu
@chlebek_ziemniaczki: zależy od organizmu i poziomu adaptacji danego osobnika, niektórzy nie reagują na duży volume tak bardzo (np. Chance Mitchell: https://www.instagram.com/chancemitchellpbc/ , polecam sobie zobaczyć jego treningi/frequency lol), niektórzy na dużą intensywność.
i bądźmy szczerzy, jak bardzo 100-140kg siady, 140-180 ciągi mogą być obciążeniem dla układu nerwowego? A co ma powiedzieć ktoś kto siada 300kg co tydzień? to jest nic w porównaniu do tego. Nie skaczesz od razu na gigantyczną objętość,
@axaha: Co do lekkich ciezkich ciezarowcow to jest prawda, nie oszukujmy sie ale waga w niczym nie pomaga a na pewnym etapie juz przeszkadza, czy to mobilnosc czy zywienie jak i sam komfort pracy.

On siada te 300kg tydzien w tydzien, ale jak podkresliles tolerancje budowal latami. A wez teraz zoltodzioba ktory chce sie #!$%@? i maxuje na bloku 5x5 w ciagu jednego treningu
Siady
Ohp
Ciagi
Bench press + 2