Wpis z mikrobloga

A ma ci listę zakupów dać?


@iEarth: Nie, ale jeśli nie jest nastolatką to może wyrazić jak dorosły człowiek czego chce. Inaczej może ją zaszachować tekstem "Jak to?"- "a tak to".
  • Odpowiedz
W prezentach chodzi o inicjatywę a nie o odbębnienie.


@iEarth: Więc jeśli kupi to będzie "Przecież miałeś nic nie kupować, nic dla Ciebie nie mam. Musisz słuchać co do Ciebie mówię, bo inaczej koniec z nami. Mam prawo do szczęścia, odchodzę"
a jeśli nie kupi to będzie " Nic nie kupiłeś? Nie kochasz mnie? Mogłeś się bardziej postarać z tym prezentem, a nie na ostatnią chwilę". Po prostu zdrowy psychicznie
  • Odpowiedz
@marcooo80 Hehe, zajebiście, ale jej pokażesz. Przyjdo walentynki, a ona "@marcooo80 co mnie kupiłeś kochany?", ty jej "Nic. Przecież mówiłaś, że nic nie chcesz. Zimna logika. Terefere dziwko. Szach i mat. A teraz idę się pochwalić kolegom na wykop.pl jaka jesteś głupia i jak ci hehe pojechałem" xD

Super związek bulwo xD
  • Odpowiedz
@IHateMyself: A może właśnie bardzo zdrowy? Zamiast na siłę wymyślać coś na ten dzień, gdzie nie zawsze termin odpowiada jednej lub drugiej stronie to lepiej sobie w weekend razem odpocząć na spokojnie bez tego szumu. Odpalcie sobie film wieczorem, pogadajcie na spokojnie i tyle bez wymyślania.
  • Odpowiedz