Wpis z mikrobloga

powinne te wszystkie kasy być samoobsługowe


@Ortofenylofenolan_sodu: w jednej Biedrze w Gdańsku są. Efekt jest taki, że:
- regularnie brakuje jakiegoś kodu (np. na pieczywo - bo niektóre wypieki są sezonowo) i trzeba wołać kasjerkę, żeby wklepała xD
- alkoholu nie kupisz - trzeba wołać kasjerkę
- połowa regularnie sie zacina
- promocje typu "kup 2 a zapłacisz taniej" na samoobsługowych nie wchodzą XDDDD

Generalnie problem z Biedrami jest systemowy. Fakt,
@Cole: jedyny powód, dla którego chodzę do biedry to ich kiełbasa szlachecka xD

Dla mnie to nadkiełbasa, a i ostatnio różowa, która nie jest fanem wędlin jak spróbowała to jej zasmakowała i powiedziała, że lepszej nie jadła (choć akurat jej zdanie się nie liczy, bo dla niej kiełbasa się kończy na Śląskiej xD)
@kaitek666 XDDD nawet nie musiałem czytać co to za sklep i oczywiście w tagu biedronka ( ͡ ͜ʖ ͡) I te babcie do kasy a jak nie babcie to patologia bo nikt normalny nie robi tam zakupów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaitek666: po jaki #!$%@? wy tam w ogóle wchodzicie to ja nigdy nie zrozumiem xD syf jak #!$%@?, stare baby i wieśniaki się panoszą, wyjścia ewakuacyjne zastawione napojami? Zajebiście idę tam na zakupy xD
@kaitek666: Gdańsk, Ujeścisko. Sobotni poranek. Wylądowałem u znajomej na chacie. Kac mocno, zadupie duże, ale z okna widzę biedronkę. To mówię ubieram się i lecę żeby jakieś śniadanie #!$%@?ć i woooda oczywiście. Wchodzę i nie wierzę. Godzina 9 rano, a kolejki #!$%@? do połowy sklepu jak nie lepiej.. Idzie się załamać. Oczywiście żabka uratowała tyłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaitek666: do biedry niedawno pojechałem pół godziny przed zamknięciem, polecam, ja i dwie inne osoby na cały sklep
W normalnych godzinach tylko Lidl pod miastem, inaczej kolejki gwarantowane
W biedronkach jeszcze #!$%@? że czesto mało jest tych czerwonych koszyków, ludzie biorą wielkie wózki i taranuja korytarze, a potem w kasie stoją z tym wózkiem 2cm od ciebie zamiast zrobić luz...