Wpis z mikrobloga

@kaitek666: 3 lata temu poszedłem w niedzielę o 17 (no takie czasy, kiedy to nie było jeszcze przestępstwem) z zamiarem kupienia 4-paka na grila. Po 40 minutach udało się wyjść. Nie wiem, może z 5 osób było przede mną (ale zakupy prawie jak hurtowe) co się tam działo do tej pory nie wiem, ale obok tego sklepu do tej pory nawet nie przechodzę - polecam, szkoda nerwów:)
  • Odpowiedz
Same stare baby przed tobą, pewnie 50% nie umie wyliczyć drobnych i poprosi o to kasjerkę, do tego jedna albo dwie sobie w połowie kasowania przypomną, że jeszcze czegoś nie wzięły. Współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: @Cole: @kaitek666: Powinni zakazać robienia zakupów kobietom powyżej 30, bo mirkom to przeszkadza xD
  • Odpowiedz
@kaitek666: kiedyś kilka razy byłem w biedrze, ale uznałem że nie ma tam ani interesującego asortymentu, ani nie jest jakoś bardzo taniej niż gdzieś indziej. Kolejki tam są kilometrowe, stężenie zgrażynienia wyjebuje skalę w kieszonkowym nosaczometrze, madki, menele, przygłupy tylko po to, żeby jedyne co zyskać to desperadora 0,66L. No sorry plaża, ale nie warto tam zachodzić.

Ja nie byłem w biedrze już chyba z pół roku.
  • Odpowiedz
@kaitek666 W mojej wczoraj brak jakichkolwiek koszyków, ludzie z naręczem zakupów biegają po sklepie, do tego syf, brak towaru i tłumy po wolnej od handlu niedzieli. #!$%@?ę, już sobie powiedziałem, że wolę nadkładać drogi do Lidla czy Carrefoura niż robić zakupy w tym chlewie osranym gównem
  • Odpowiedz
@kaitek666: bylem w biedronce kilka razy w zyciu. Serio nie rozumiem jak ludzie moga tam robic zakupy. Syf, brud, chamstwo kupujacych, a do niedawna nawet kart nie przyjmowali jak #!$%@? jacys
  • Odpowiedz
@kaitek666: Np. W Tesco są kasy samoobsługowe i zawsze są wielkie kolejki do normalnych kas a samoobsługowe puste... I wtedy cyk do samoobsługowej i elo.

Ale w biedrze nie zrobią bo po co xd
  • Odpowiedz