Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie rozumiem kobiet które jadąc w długą trasę ubierają jakieś fancy ciuchy, buty na obcasie i siedzą jakby miały gorset na każdej części ciała.
Ani to przysnąć, ani wygodnie usiąść. A później taka rozkłada się na dwa siedzenia, opiera stopy obok Ciebie albo siedzi ze zdjętymi butami.
Zawsze jak gdzieś jadę to ubieram najwygodniejsze buty jakie mam, dresy i zbyt duży sweter. Polecam ten styl życia.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #podroze
Pobierz
źródło: comment_EhEPiJinXgtg5AeaY0RCR1R9bOT8BISf.jpg
  • 25
@Twinkle: porada dla facetow, gdy podrozujemy srodkami transportu publicznego i mamy wozic sie w smrodzie innych ludzi to jako samiec alfa w grupie nasz zapach powinien byc dominujacy, inaczej samiczki beda was traktowac jak beciakow takze przed podroza zjedz grochowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@progressive: Prowadzisz statystyki dotyczące tego, jaka płeć przeważa w czytaniu moich postów?

@czlowiek_smiec: Stupki są spoko jeśli nie jebią potem i butami które nie były nigdy czyszczone.

@jarema87: Co ma sweter do psychiki? XD

@StorVoldighed: No rzeczywiście lepiej się czują. Czują się tak dobrze, że jak rozmawiają przez telefon to muszą wspomnieć rozmówcy o tym jak to im niewygodnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StorVoldighed: Ja nawet jak musiałam gdzieś pojawić się od razu w stroju formalnym (a swego czasu niestety miałam taką pracę, że musiałam być ubrana elegancko, w koszuli) to celowo wybierałam transport tak, by nie był na styk i brałam ten strój do torebki/plecaka i przebierałam się w łazience na dworcu. W drogę powrotną tak samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sweet_acc_pr0sa: Masz #!$%@?ą żonę.
W którym miejscu napisałam, że mi się nie chce, typie? Ja to robię dlatego, że moje życie nie kręci się wokół tego co ludzie pomyślo, tak jak Twojej żony. Wręcz przeciwnie, wolę żeby było mi wygodnie i żebym nie musiała zwracać uwagi na to czy przypadkiem mi makijaż albo włosy się nie zepsuły. XDDD