Wpis z mikrobloga

Zwycięzca #lotto na Jamajce odbiera nagrodę.

W wielu miejscach odbiór wysokiej nagrody w loteriach odbywa się publicznie, nawet z udziałem prasy i zdjęcia zwycięzców z wielkimi czekami trafiają do prasy. Tak musi być zgodnie z regulaminem aby uniknąć oskarżeń o manipulowanie losowaniami i zachować przejrzystość. Z drugiej strony zdarzało się, że w związku z tym zwycięzcy padali ofiarami rabunków i morderstw (szczegóły można znaleźć w komentarzach w źródle).

Na szczęście w naszym lotto odbiór wysokiej nagrody odbywa się z zachowaniem anonimowości. Trzeba się udać z kuponem do najbliższego oddziału Lotto w dużym mieście, gdzie zapewne szczęśliwca przyjmuje i obsługuje dyrektor w swoim gabinecie. Wskazuje się konto/konta do wypłaty i podpisuje jakieś papiery. Jest gdzieś w sieci opisane to szczegółówo przez kogoś kto trafił szóstkę. Podobno podchodzi też jakiś pan i dyskretnie podsuwa listę instytucji charytatywnych, na które można od razu przekazać część wygranej, oczywiście dobrowolnie.

#ciekawostki #historiajednejfotografii ##!$%@? #reddit #gruparatowaniapoziomu #pieniadze #milionerzy

bitcoholic - Zwycięzca #lotto na Jamajce odbiera nagrodę.

W wielu miejscach odbiór...

źródło: comment_KKvUdNJSCm6sJuDHFQBRNV8ERDLhzhgj.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@bitcoholic: moim zdaniem polskie lotto to ściema, tyle już niby wygranych było i nigdy nie słyszałem żeby ktoś wygrał wiecej niz 120 zł xd


@sukisuki: ja wygrałem więcej niż 120 zł ;P Mój ojciec systemem trafił 5-tkę. Znam osobiście człowieka który trafił 6-tkę.
  • Odpowiedz
@sukisuki mój wujek stosunkowo niedawno miał piątkę, taką, że ostatnia liczba (ta nietrafiona) różniła się o jeden od wygranej. Czyli np. wygrywające liczby to 1, 2, 3, 4, 5, 6, a on miał 1, 2, 3, 4, 5, 7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bitcoholic: w regulaminie na lotto online jest wszystko opisane, wszystkie wygrane do 2280 zł automatycznie trafiają na Twoje konto lotto online (dostajesz maila z informacją) które to środki możesz przelać na swoje konto bankowe albo dalej grać nimi i stawiać kolejne zakłady. Wszystkie większe wygrane drukujesz potwierdzenie i idziesz do odziału lotto po wygraną.
Wygląda to mniej więcej tak.
parys88 - @bitcoholic: w regulaminie na lotto online jest wszystko opisane, wszystkie...

źródło: comment_rKlMvpq18SR72t7YdRq2fAmZlFQ3As5U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: nie wała ściemy, bo raz, ze znam ludzi którzy powygrywali. Historie jednego nawet kiedyś opisałem na wykopie, szczęśliwy los trafił na pana zula, który hajs przechlewal, odremontował cała stodole w w której mieszkasz na porządny budynek, a na koniec gdzies zniknął w #!$%@?. Ponadto znam tez panie pracujące w lotto, opisywały ze jak były słynne wysokie wygrane to po prostu pod nieobecność tych pan u których puszczany był los po
  • Odpowiedz
Jedyne co jest waleniem w #!$%@? to piłeczki na wizji, wyniki lotto sa algorytmami z maszyn, potem tylko te piłeczki sa lżejsze i wpadają do maszyny. Wynik wybiera rowniez ta sama maszyna która tworzy losy „chybił trafił” stad tez bardzo dużo wygranych jest wlasnie z tego systemu.


@Pulton: ale #!$%@?. jakiś dowód na poparcie swojej tezy?
  • Odpowiedz
@bitcoholic: mogę potwierdzić ten scenariusz, ale niestety było to aktualne w latach 90-tych - moją instruktorką żeglarstwa była dziewczyna, której mama pracowała w oddziale wojewódzkim i tam właśnie był:
- dyrektor
- pytanie czy w gotówce, czy na konto
- lista ew. fundacji, które potrzebują pieniędzy.

Jak jest obecnie - ciężko powiedzieć. Niestety nie znam tego z autopsji.
  • Odpowiedz
protip: kupon z pokaźną wygraną jest wart dużo więcej niż sama wygrana dla osób o nieudokumentowanych przychodach
  • Odpowiedz