Wpis z mikrobloga

Nigdy nie lubiłem Ronaldo, ale jak on zakończy karierę to łza na pewno spłynie. Ten gość to totalny wzór dla dzieciaków, jest zaangażowany na 100% w każdym meczu, czy słaba czy dobra drużyna. Widzę na orlikach chłopaków 18-20 lat którzy naśladują go w grze, widać to po strzałach z prostego podbicia (do niedawna mnie to irytowało bo ja fan Messiego). Młodzi chodzą na siłke bo chcą być zbudowani jak on. Ile jego osoba robi dla piłki i całego sportu to sobie nawet nie wyobrażacie. Sam hejtowałem go do nie dawna, #!$%@?łem sie jak strzelał gole ale po głebszym przemyśleniu to powinno się promować takich ludzi, i uśmiecham sie lekko kiedy strzelił dziś bramke (musiałem to ukryć przed dziewczyną bo ona wie co myśle na jego temat) Niech tacy ludzie będą inspiracja dla każdego na świecie, dla mnie i dla Ciebie, nawet jak nie grasz w piłke.
#mecz #juventus #fcbarcelona
  • 21
@Guardis: Gdy wydawało się, że sprawa Cristiano Ronaldo i Kathryn Mayorgi już ucichła, dziennikarze dziennika „Der Spiegel” ujawnili kolejne rewelacje. Z ich doniesień wynika, że piłkarz zmieniał swoje zeznania odnośnie nocy w Las Vegas. Za pierwszym razem gwiazdor Juventusu Turyn miał przyznać się do winy.
@Eleganckikapelusz: Niestety masz racje. Czas leci bardzo szybko - co wiąże się z tym, że Ronaldo jak i Messi niedługo zakończą kariery. Nie jestem i nie byłem kibicem Barcelony i Realu Madryt, ale dodatkowym smaczkiem było to, że dwóch najlepszych piłkarzy na świecie grali w tej samej lidze w wyżej wymienionych klubach przez lata. Na pewno ten fakt sprawiał, że mieli jeszcze większą motywację do bycia lepszym. Po odejściu Cristiano z