Wpis z mikrobloga

Mam zaburzenia dwubiegunowe, depresje, nietypowe poglądy (że kobieta nie powinna się szmacić) i fobie społeczną.
jedynie alkohol jest w stanie sprawić że myślę trzeźwo, bez żadnych zmartwień - więc jestem troche też alkoholikiem
#smutnaprawda
  • 13
@BajerOp: Rozejrzyj się, co się dzieje w klubach, jak kobiety się ubierają i zachowują - mnie takie zachowanie gorszy jak idzie z odsłoniętą dupą i cyckami - a są uznawane przez społeczność za coś normalnego
@GHan: Śmierci, ludzie tacy jak ja to odpady niepotrafiące się dostosować do społęczeństwa - a ja sam się wśród takiej rzeczywistości męczę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trafku: nie chodzę do klubów które od zarania dziejów przyciągają jeden typ ludzi. Każda kobieta jaką znam się nie szmaci ani nikt tego nie popiera. Widocznie masz słabe towarzystwo.
@BajerOp: Jak dla mnie to Ty masz bardziej elitarne środowisko, bądź małą świadomość.
Mieszkasz na wsi? - na wsi ludzie się bardziej kryją bo zależy im na opini (każdy każdego zna)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trafku: chyba jednak jesteś debilem. Zadałeś pytanie czy mieszkam na wsi to ci dzbanie odpowiedziałem. To że twoje znajome sa szmatami nie określa całego społeczeństwa które wg mnie jest lepsze.