Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 511
#nosaczsundajski #polak #memy #polska #feels
Zawsze jak widzę ten mem to przed oczami mam zatroskanego Janusza ze smutnym wzrokiem bo jemu w życiu się nie udało. Całe życie z--------a na budowie, choć mógłby być jakimś cięciem, zarobić 1600 i by mu starczyło. Ale on z miłości do dziecka, co dzień j---e jak dziki osioł od 7do 18, tylko po to by jego córka była na jakiejś medycynie lub architekturze i jej życie nie było takie przejbane jak jego. Miłość do dziecka, chyba zawsze będzie większa, niż miłość do żony/męża.
Tak wiem moja wizja jest wyidealizowana bo córka, nie zawsze jest na dobrych studiach, a Janusz nie zawsze się tak przejmuje dziećmi.

Nie śmiejcie się że swoich rodziców, nawet jeśli są typowymi Januszami, takimi stworzył ich system, ale w głębi serca i tak chcą dla wam jak najlepiej.
DorodnyTucznik - #nosaczsundajski #polak #memy #polska #feels 
Zawsze jak widzę ten m...

źródło: comment_Lsh4TmZkBO4KkJFZC1pqXdyirL6EniKS.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@DorodnyTucznik: To akurat jest chyba jedyny mem z nosaczem który nie polega na wyśmiewaniu ludzi typu tych przedstawianych jako małpy. Ba, ten mem w ogóle nie powinien być z nosaczem bo to podejście nie pasuje do "typowych januszy" jakich wykreowały. Ten mem jest raczej o tych "januszach" do których pasuje co najwyżej "jomaha jomaso", szkoda że jest to prawdopodobnie niewielki odsetek.
Zawsze jak go widzę to mi cieknie łezka po policzku.


TL;DR O człowieku, który poświęcił dzieciom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Godziu73: Nie powiem żeby nie był spełniony. Przykre jest to, że zaorał się dla dzieciaków które zaczęły go doceniać jak umarł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DorodnyTucznik: Oni wszyscy są takim typem człowieka który jest w życiu zainteresowany głównie czubkiem swojego nosa. Raczej średnio ich obchodzi jak partner/dziecko zachoruje "bo wyzdrowieje". :)
  • Odpowiedz
@makshub: Tego chyba nawet KK uczy na naukach przedmałżeńskich, że małżonek>dziecko. Zresztą wiadomo, że większą sztuką jest kochać "obcą" osobę, a co innego własne dziecko.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: jak mnie drażniło takie pitu-pitu, że ja tylko chcę żebyście wy mieli lepiej. Najlepiej się poddać, dać dzieciom świetny przykład i potem oczekiwać, żeby tak sobie w życiu poradziły, żeby zadowoliły nie tylko siebie, ale i rodzica/rodziców.
Ok, może nagle taki rodzic nie dokona cudów, ale jak się stara poprawić swój los (w pracy i poza pracą) to daje lepszy przykład niż porzucając wysiłki i tylko mówiąc jak liczy,
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik z drugiej strony skazywanie dziecka na wysłuchiwanie jak to się musi on dla niego poświęcać też nie jest spoko. Decyzja o dziecku to wybór, nikt mu nie kazał z pistoletem przy skroni zalewać swoją żonkę.
  • Odpowiedz