Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 511
#nosaczsundajski #polak #memy #polska #feels
Zawsze jak widzę ten mem to przed oczami mam zatroskanego Janusza ze smutnym wzrokiem bo jemu w życiu się nie udało. Całe życie #!$%@? na budowie, choć mógłby być jakimś cięciem, zarobić 1600 i by mu starczyło. Ale on z miłości do dziecka, co dzień #!$%@? jak dziki osioł od 7do 18, tylko po to by jego córka była na jakiejś medycynie lub architekturze i jej życie nie było takie przejbane jak jego. Miłość do dziecka, chyba zawsze będzie większa, niż miłość do żony/męża.
Tak wiem moja wizja jest wyidealizowana bo córka, nie zawsze jest na dobrych studiach, a Janusz nie zawsze się tak przejmuje dziećmi.

Nie śmiejcie się że swoich rodziców, nawet jeśli są typowymi Januszami, takimi stworzył ich system, ale w głębi serca i tak chcą dla wam jak najlepiej.
DorodnyTucznik - #nosaczsundajski #polak #memy #polska #feels 
Zawsze jak widzę ten m...

źródło: comment_Lsh4TmZkBO4KkJFZC1pqXdyirL6EniKS.jpg

Pobierz
  • 38
@DorodnyTucznik: u mnie problemem jest toksyczna matka, ojciec sie stara caly czas ale juz chyba sie poddal. Przez matke musialem jebnac studia, bo wkoncu ciezko pogodzic studia, prace i zdrowie. Kochana mamusia jeszcze w tym czasie chciala zebym ja sponsorowal, bo po co ma isc do pracy. Wyjechalem, zaczalem od zera, kursy, edukacja, etc. Po 6 latach, odcinam juz kupony. Firma ma sie coraz lepiej, pieniedzy nie brakuje, zycie staje sie
zawsze mogli nie płodzić potomstwa jak bezmyślne zwierzęta i skazywać kolejne pokolenie na brodzenie w biedzie, cierpieniu i smutku

ale tak to już jest gdy jedynym celem w życiu jest spłodzenie dziecka


@Godziu73: Ale bawią mnie takie wpisy i ale będziesz biedował na ekonomię za te kilkanaście lat, zwalając wszystko na PiS.
Pula zawodów do wykonywania dla osób 50+ przy niżu demograficznym jest nikła i jak wylądujesz w markecie, jak to