Wpis z mikrobloga

@Wubwub: u mnie fajnie łazi po pleckach, w dłuższych trasach zawsze 2-3 razy puszczę ;)
@Lordon: ni ale jako osłem wyżej, brałem z lawety, nie konfigurowałem, też bym wolał mieć :) @Ekodriver: za 100k nie kupisz Focusa 180KM, to po pierwsze, Focus jest biedny w środku to po drugie, po trzecie dużo gorzej wyposażony no i na koniec, nie ma dostępnych od ręki 180-ek (nie było XII.18) Na plus
@logistyczne_info:
@memory:
Nie mówię o nowym XD po cholerę nowy? Ale jak bym miał wydać 110k na auto napewno nie brał bym nowego... jak bym miał 500k to już prędzej ale napewno nie mając 110k XD
Kilka pozycji:
1.
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-ID6BDNzy.html

2.
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-7r-vii-4motion-faktura-vat-zamiana-ID6BxrmA.html

3.
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-ID6AckcX.html

... trzeba być głupim by mieć +/- 100k i kupować nowe auto XD
(#!$%@? ze 14 rok czy 15 (w 15 już były kierunkowskazy animowane))
@lirycznywujek: No to już do VW reklamacje jak się nie podoba :) jakim Ty się kolego sportowym autem poruszasz? @Sm3rf1k: Nie jest już nowy, 9k przejechane, dawno lata na pełnych @Lordon: Ja jeżdżę tylko nowymi, Ty oczywiście możesz jeździć czym sobie życzysz łącznie z pełnoletnimi limuzynami :) trzeba być głupim że nie mieć głupich 100k na auto :)
@logistyczne_info: jeżdżę vw scirocco z 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nad kolejnym myśle o BMW 2 z 2016 albo BMW 5 z 2014 a ze jeździsz tylko nowymi to tylko na tym tracisz :p bo nie masz takiej gotówki by jeździć autem które nie zejdzie z ceny za 2-3 lata... gti czy r by tak nie zszedł a swojego za 2-3 lata sprzedasz za jakieś 40-60k
@Lordon: Jak lubisz wypierdziane to twoja wola, nie każdy liczy grosze żeby być iluzorycznie troszkę wyżej a praktycznie niżej, bo nowego jednak nie masz. Ja bym po sobie po dwóch latach auta nie chciał, zreszta jak ktoś pisze że woli używane od nowych jeszcze podając za przykład Sirocco 6 letnie do nowego Golfa, to sorry stary. Przecież Ty nie wiesz ile ja mam pieniędzy, skąd wniosek że będę je sprzedawał? :):):)
@logistyczne_info: tez ciężko mi stwierdzić czy w wieku 19 lat 6 letnie auto to tak źle, a mam je od roku :p z reszta przebieg 80k to nie jest raczej wypierdziane, za pare lat wrócę tutaj czymś lepszym i jak mnie będzie stać na nowe auto nie typu golf zwykły a golf 7-8-9 R bez leasingu wtedy to będzie racjonalne... ale dobrze wiesz że straciłeś conajmiej 50% swojej gotówki... a mogłeś
@Lordon: Nie jestem synem z zawodu, więc ciężko mi ocenić z czym tu do nas wrócisz. Możesz jakiś wzór pokazać na tą stratę 50% gotówki :):):)? Podpowiem tylko, najem długoterminowy z wysoką wartością końcową. Jesteś młody, może idź na studia lub skończ te na których jesteś (o ile jesteś) wróć i porozmawiamy. Ja na to auto (ratę) zarabiam w jeden dzień. Chciałbyś coś jeszcze dodać?
@logistyczne_info: studiuje normalnie i pracuje, starcza na wszystko i bardzo dużo zostaje do odłożenia ;) a jak byś w jeden dzień zarabiał +500zł przynajmniej to napewno byś nie kupował golfa 7 bez R ;) bo nie miało by to sensu
Ps żaden zawód syn ;)