Wpis z mikrobloga

@janooshsracz: A widzisz mi kompakty i sedany bardzo się podobają. Osobiście myślę o hundaiu i30 fastback bo no leży mi. Leon też jest fajny, ale cupra fajniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzisz w większości przypadków tej mocy i tak się w mieście nie wykorzysta a na trasę spokojnie wystaczy. Grunt żeby się każdemu podobało i żeby działało, ale jak sam słusznie zauważyłeś - kupić dobrą używkę to
@picasssss1: Jechałem oglądać we wrześniu E90, hurr durr bezwypadek i mi cały kciuk wszedł między lampę a maskę xD Auto moim zdaniem po powodzi, zgnite na podszybiu, na dachu. Pojechałem oglądać kolejną, duźo tańszą, silnikowo igła, malowana jedynie w dwóch miejscach, trochę jeszcze zszedłem z ceny i wziąłem. Zrobiłem filtry i olej, amorki przód i tyle. Nie chciałem nawet jechać tej tańszej oglądać a tu niespodzianka. Raz ze znajomym oglądałem dużo
@janooshsracz: loteria, dodatkowo części rzeczy nie wyłapiesz na przeglądzie. Ja z używek się wyleczyłem, rodzinka się wyleczyła i kupują może nie wypasione ale pewne auta które po prostu służą. Z resztą co jest potrzebne do jazdy? klima, radio, i poboczne bzdety których nikt nie używa. Ale jak ktoś się zna i lubi to niech kupuje co chce bo przecież o ty w tym chodzi.
@picasssss1: Podstawa miernik gęsto mierzyć, słupki i wnęki oczywiście też, newralgiczne punkty, komp, podnośnik, rozkodowanie vinu, bez tego nawet nie ma co podchodzić. Fajnie widać u tego typka co wozi polaków do DE, i pokazuje im same szroty i a nasi to ciągną do nas i myślą, że to same okazje. Potem taki Kowalski wsadza na start 5k i wylewa żale. Specjalnie nie podaje jego nicku z YT, żeby mu reklamy
#pokazauto #golf #vag #vw Highline z końcówki 2018 z opcji wszystko od góry do dołu oprócz martwego pola i wirtualnego kokpitu. Nawet masaż jest ;) 1.5 TSI 150 KM, DSG, sportowe zawieszenie, ciemne szyby, full top led


@logistyczne_info: właśnie dlatego nie lubię VW - kupujesz praktycznie max wersję, ale tak podstawowej funkcjonalności jak wspomaganie martwego pola nie dali. Cud, że za dywaniki nie kazali dopłacać... a może kazali? ( ͡°