Wpis z mikrobloga

9 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10

Dramat bo pomyliłem się w obliczeniach, bo nie spisywałem na kartce i zjadłem za więcej.
Pierwsza część dnia oszczędnie ze względu, że wieczorem w planach był placek.
No trudno, odbije te 1 zł 34 w poniedziałek. Jeblem się na sosie, który źle policzyłem

ŚNIADANIE Płatki owsiane z jabłkiem
Płatki owsiane górskie 80 gr
Jabłko 21 gr
Cynamon 5 gr

KOSZT POSIŁKU 1 zł 6 gr

OBIAD Podudzia z kurczaka
2 podudzia - 2 zł 20 gr

KOSZT POSIŁKU 2 zł 20 gr

KOLACJA 2 x pizza Margherita
Mąka 00 - 1 zł 75 gr
Drożdze - 9 gr
Oliwa - 50 gr
Mozarella wiórki 2 zł 49 gr
Mozarella kulka 1 zł 99 gr
Oregano 10 gr
Sos 1 zł 20 gr

KOSZT POSIŁKU 8 zł 12 gr
*KOSZT DNIA**11 zł 34 gr

PRZEJEDZONA KASA NA DZIEN DZISIEJSZY 86 zł 94 gr

#oswiadczenie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #sniadanie #obiad #kolacja

Wołam:


Arturian - 9 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10 

Dramat bo pomyliłe...

źródło: comment_5DQAHLlfjj2CJBLsS1gSERt4lvUAu6Wt.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikoletta: zalezy od dnia, wczoraj trochę glodny bylem nin wjechaly pizze, a teraz w sumje jeszcze jestem najedzony nimi.
@Myszoskocznia: nie liczę bo to nie moj cel. Plus wychodze z zalozenia, ze mam spory zapas wiec organizm bedzie wiedzial skad czerpac ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikoletta: zalezy od dnia, wczoraj trochę glodny bylem nin wjechaly pizze, a teraz w sumje jeszcze jestem najedzony nimi.

@Myszoskocznia: nie liczę bo to nie moj cel. Plus wychodze z zalozenia, ze mam spory zapas wiec organizm bedzie wiedzial skad czerpac ;)

@Arturian: czyli z deficytem kalorycznym. Fajnie jakbyś podawał ile gram czego uzywasz
@Arturian: dzizus i nie zmarnuje sie te 9/10 pozostałych tobie? Bys musial chyba dzien w dzien cos na drozdzach #!$%@?; i tak nie wiem jak mozna umiec zrobic z 1/10 paczki xd sledze tag sledze i cos dziwnie niskie te ceny ja chyba nie umiem into zakupy albo mieszkasz w mega tanim regionie wtf