Wpis z mikrobloga

Tinder: 59% kobiet wybiera jedynie 10% wyświetlonych męskich profili. Z badań wynika, że jedynie 9 proc. mężczyzn jest tak selektywnych. 33 proc. mężczyzn lubi wszystkie profile jakie im się wyświetlają, podobnie postępuje 0 proc. kobiet.
Dane według artykułu „A First Look at User Activity on Tinder” napisanego przez naukowców z Uniwersytetu Londyńskiego.

Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/4791205/tinder-59-kobiet-wybiera-jedynie-10-wyswietlonych-meskich-profili/

Link bezpośredni:
https://www.researchgate.net/publication/305007166_A_First_Look_at_User_Activity_on_Tinder

#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #redpill
  • 14
33 proc. mężczyzn lubi wszystkie profile jakie im się wyświetlają


@gruby333: #!$%@? desperaci. Kiedyś takiego obśmiałem na mirko i zaraz poleciała lawina tekstów żebym zajął się sobą itp. Teraz już wiem skąd taka reakcja- 1/3 korzystających z tej apki tak robi.
Tak jak zawsze uważałem- to jest apka dla top 10%-20% ruchaczy. Reszta nie ma czego tam szukać.
@gruby333: #!$%@? desperaci. Kiedyś takiego obśmiałem na mirko i zaraz poleciała lawina tekstów żebym zajął się sobą itp. Teraz już wiem skąd taka reakcja- 1/3 korzystających z tej apki tak robi.


@To_ja_moze_pozamiatam: Tu nie chodzi o desperację, tylko o pragmatyczne podejście. ;) Nie ma sensu tracić czasu na ocenianie każdej z osobna, jeśli z wieloma z nich nawet nas nie sparuje, więc zaznacza się wszystkie, sprawdza pary i na tym
33 proc. mężczyzn lubi wszystkie profile jakie im się wyświetlają


@gruby333: 33% mężczyzn jest debilami, bo im mniej są wybredni, tym gorsze wyniki są im podsuwane i by o tym wiedzieć, wystarczy przeczytać kilka zdań z googla. Nawet mi ich nie żal i nawet się nie dziwię kobietom na tych portalach, gdybym miał do czynienia z samymi idiotami pewnie też uważałbym się za bóstwo.
@DryfWiatrowZachodnich: @zepsuty_kefir: ja mam ponad 2500 ale konto już długo, też nie jestem bożyszczem, nawet źle się czuje trochę w swoim ciele bo mam problem by stać się szczuply.
Sporo odrzucałem, może dlatego ustawili mi już dawno temu wysoki współczynnik ELO (a przynajmniej tak się chyba kiedyś nazywał na tinderze)
@zepsuty_kefir: mam ładny uśmiech, nie, nie mam szczęki chada jak to okreslacie

Jeszcze dopisując, są szkoda mi siebie i tych mezczyzn, którzy jednak mają mniej dopasowań, bo o ile zdarzyło mi się poznać fajne kobiety z którymi utrzymuje już czasem kontakt na zasadzie zadzwonienia do siebie co jakiś czas to jednak wyłowić tam fajną dziewczynę jest trudno

Czasem mam ochotę skasować tam konto