Wpis z mikrobloga

Siemanko, witam w mojej kuchni #pdk
Jak tam szanowne mirko? Kolejny stracony miesiąc z życia poza kontrolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowa dziewczyna, praca, auto, mieszkanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może w drugą stronę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Korzystając z okazji, małe #chwalesie, w nadchodzącym tygodniu #!$%@? z tej Polski jeszcze dziś, już bilet kupiony, czas na #emigracja do #uk
Życzcie powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i oczywiście #glupiewykopowezabawy
  • 141
  • Odpowiedz
  • 1
@odjatakpawlacz przez ostatnie 2 tyg cwiczylem grafikę 2d, właśnie nauczyłem się nowego programu i moje prace zaczynają wyglądać coraz lepiej ale robienie ich nadal jest cholernie męczące

Miałem się zacząć poważnie uczyć do matury ale wyszło tylko zrobienie kilku zadań, poza tym poznałem 2 ciekawe osobistosci i z jedna osoba która już znalem nawiazalem trochę fajniejsze relacje, lekko się zainspirowalismy nawzajem i mamy nadzieje zrealizować któryś z pomysłów w nadchodzącym miesiącu

Wrócę
  • Odpowiedz
  • 0
@odjatakpawlacz sesja zdana we wszystkim, tylko jeden przedmiot z japonskieho. Mam nsdzieje, ze bedzie spoko xd
Jestem po upslask iii mam duza morywacje. Jutro niedzidla, bede sie uczyc, bo w pon mam egzamineł z hiszp
  • Odpowiedz
z minusów największy to ten, że przez przeziębienie i większy projekt po godzinach znowu zaniedbałem chodzenie na siłownie i waga ani drgnęła, jest trochę dramat. Poza tym oblałem kilka egzaminów na sesji

z plusów to właśnie
-pierwsze większe zlecenie po godzinach
-bardzo udana randka z rozowym
-konsekwentna nauka swojego fachu

z planów na następny miesiąc to zrzucić minimum 5kg, zaliczyć fajny wypad z różowym do teatru i zaliczyć wszystkie egzaminy na sesji
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: skończyłam jazdy na prawku, zdałam teorię na maksymalną ilość punktów, byłam na weekend w UK i Krakowie, podjęłam decyzję o zakończeniu pracy w obecnym miejscu pod koniec lutego

za miesiąc wyprowadzę się z Poznania, będę bezrobotna i odpocznę trochę na wsi. mam nadzieję, że będę już mieć zdany praktyczny na prawku albo będę blisko zdania w innym terminie + że ogarnę emigracyjne kwestie

a tobie życzę powodzenia!
  • Odpowiedz