Wpis z mikrobloga

Siemanko, witam w mojej kuchni #pdk
Jak tam szanowne mirko? Kolejny stracony miesiąc z życia poza kontrolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowa dziewczyna, praca, auto, mieszkanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może w drugą stronę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Korzystając z okazji, małe #chwalesie, w nadchodzącym tygodniu #!$%@? z tej Polski jeszcze dziś, już bilet kupiony, czas na #emigracja do #uk
Życzcie powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i oczywiście #glupiewykopowezabawy
  • 141
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: relacja sie #!$%@?, potem poprawila; bekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale chyba lepiej niz miesiac temu, #!$%@? wie
a ocd nie przeszlo, stan psychiczny sie poprawil elo
zobaczymy co za miesiac
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz pamiętam jak miesiąc temu dając Ci plusika cieszyłam mordę bo postawiłam wszystko na jedną kartę i myślałam, że trafiłam swoją życiową szóstkę w totka. Dalej tak myślę tyle, że wciąż jestem biedakiem. ALE, w sumie to był miesiąc ciężkiej pracy, skończyłam studia, byl czas na góry, zawsze jakiś balans zachowany. Mam nadzieję, że za miesiąc będę czytać powiadomienie juz w nowej robocie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@odjatakpawlacz: no po staremu, kończę składać kompa mamie na 50. urodziny. Żona niestety straciła pracę, ale mam nadzieję, że ogarnie coś nowego. Dostałem też największą wypłatę w życiu, 2936 PLN na rękę (Inb4 jesteś biedny #!$%@? p0lack i wogule weź #!$%@? biedagu xD), generalnie jakoś leci. Dawaj za miesiąc info jak tam w jókej.
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: Powodzenia na obczyźnie!

u mnie odwrotnie, niebieski mnie zostawił, miałam największe załamanie od dłuższego czasu, ogólnie to był tragiczny miesiąc. Z drugiej strony właśnie się okazało, że będę miała terapię u psychiatry, więc może się poprawi. Przeczytałam kilka dobrych książek, poznałam kilku fajnych ludzi, podjęłam decyzję co do tatuażu. Mam nadzieję, że jak spotkamy się tu za miesiąc to będę w lepszym stanie psychicznym i w domu się ułoży (za
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: pierwszy raz w życiu dostałem wypłatę jak biały człowiek, przelewem, nic pod stołem, a i kwota jest więcej niż zadowalająca ( do 15k daleko, ale i tak jest very git). Żyje sobie w Afryce i zimę mam " w #!$%@? #!$%@?". Niech żyje ciepelko (19°C here, za miesiąc zamelduję się znow)
  • Odpowiedz