Wpis z mikrobloga

Co na poprawę jakości snu i regenerację w trakcie niego? Melaonina, ZMA czy jeszcze coś innego?
Niestety nie mam możliwości spać dłużej niż 5-6 godzin.
#mikrokoksy
  • 21
  • Odpowiedz
  • 1
@turbaniuszdywaniusz Weź użyj tych resztek i znajdź informacje o budowie mózgu i ośrodkowego układu nerwowego, może dzięki temu zwiększysz ich liczbę i mi podziękujesz, że na starość nie będziesz przesadnym kaleką intelektualnym ʕʔ
  • Odpowiedz
@Mation: z melatonina uwazaj, im czesciej i wiecej bedziesz uzywal tym bardziej twoj organizm bedzie ograniczal jej naturalna produkcje.

Na glebszy send Reishi extract
Na bezsennosc czy lepszy sen CBD

5-6 godzin niestety bedzie dla wiekszosci ludzi za malo. Jie mozesz isc wczesniej spac?
  • Odpowiedz
  • 0
@drGreen: z bezsenności raczej nie mam problemu, wręcz jestem zaspany w ciągu dnia. Choć zdarza mi się zasypiać nawet 30min-1h(bardziej ze względu na najmniejszy hałas w domu).
Chodzić spać wcześniej nie mogę. Bo na siłownie idę dopiero około 20, wracam o 22-22.30 do domu. Jem, przygotowuje jedzenie na następny dzień i zasypiam około północy i wstaje o 6.
  • Odpowiedz
@Mation: to jest kolejna sprawa dlaczego zle sypiasz:

- trenujac wieczorem aktywujesz CUN jeszcze bardziej, podbijasz kortyzol
- jedzac tak pozno ok 22-23 tez ni dajesz swojemu organizmowi odpoczac, po posilku Twoje tetno jest podyszone przez co twoj organizm bedzie sie wolniej regenorwal podczas snu.
- moze warto jednak zmienic plan dnia i chodzic na silownie przed praca?
- spedzic mniej czasu na silowni? chodzic na silownie ktora jest blizej domu
  • Odpowiedz
  • 0
@drGreen: musiałbym chodzić na siłownie o 4 żeby zdążyć do pracy.
Jeśli wracam późno z treningu to wtedy lepiej już nic nie jeść?
Skracając trening nie wyrobie się z planem, a oszczędność czasu będzie znikoma
  • Odpowiedz