Wpis z mikrobloga

życie pokarało mnie strasznie, będę żyć i umrę z piętnem małego penisa (14 cm) i nic tego nie zmieni.

Próbowałem wszystkiego: żeń-szeń, maści ziołowe na benka, ćwiczenie mięśni kegla, zwiększenie przepływu krwi, medytacja, jiggling: arabska metoda rozciagania penisa pod prysznicem. Nic nie pomogło ()

Najgorsze w tym wszystkim jest ta świadomość że nawet jakbym miał partnerkę to nigdy nie będę w stanie zapewnić jej przyjemności. Pewnie po miesiącu próbowania seksów ze mną, wjedzie dildo z normalnym rozmiarem, później męski strapon powiększający penisa a skończy się na cuckoldzie i mnie nagrywającym to kamerką vhs. Wszystko dlatego że cierpię przez coś na co nie miałem wpływu.

Dobija mnie też fakt że jestem wysoki (197 cm) wysportowany, mam długie palce, rozmiar stopy 48, ogromne słoniowe uszy, duży nos... no wszystko mam dużo ale bóg pokarał mnie genetyką gówna i mikropenisem (14 cm)

nazywam się Jędrzej mam 22 lata a to jest wyznanie mojej winy, winy urodzenia się z małym benisem

#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie #benis #seks #zwiazki #przegryw
C.....q - życie pokarało mnie strasznie, będę żyć i umrę z piętnem małego penisa (14 ...

źródło: comment_utwcna48jkm4eFctyVL2BOWiz8UqIdvC.jpg

Pobierz
  • 20
@Certcvq: Przecież to przeciętny rozmiar beniza. Idź sobie, normiku, my tu mamy większe problemy, jak #!$%@? morda 1/10 czy karłowatość poniżej 170 cm. Ja osobiście bym nawet wziął krótszego benka, by naprawić swój wzrost, bo to problem już nie tylko z samicami. Zwyczajnie ludzie cię traktują niepoważnie i statystycznie możesz liczyć na mniejsze zarobki.
@Certcvq: Zacznijmy od tego, że nie ma szans, bym w tym wieku już więcej urosnął, mordy też nie naprawię, więc to, czy jestem przed 20 czy może już po 30, nie ma żadnego znaczenia. A zważywszy całkowity brak znajomych przez długie lata od gimbazy, zatraciłem zdolności komunikacyjne i mogę być pewny, iż piętno przegrywu zostanie ze mną na zawsze, ponieważ nie mam nic do zaoferowania samicom - nawet tego mitycznego charakteru.
@Dezyderat w twoim urojonym nastoletnim świecie, przez całe życie nie miałem zainteresowania ze strony różowych. Tacy wysocy są dziwni, powyżej 190 to wzrost zaczyna przeszkadzać. Ty pójdziesz na studia i wyjdziesz z tego ja do 68 będę #!$%@?ł praca>> dom bez włożenia do cipki.