Wpis z mikrobloga

Gadałam z kumplem i on mówi, że na urodziny życzenia mu składa max 5 osób. Dla mnie to szok, a Wam ile osób? Wpisujcie, bo ciekawa jestem (możecie dopisać w plusie osobno liczbę życzeń na pejsbuku)
  • 279
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Przez telefon, to rodzice i dziadkowie, siostra zapomina, była dziewczyna mi składała ale zmieniłem numer telefonu, więc się skończyło, jedyny przyjaciel jakiego mam składa osobiście, jacyś tam postronni koledzy nie wiedzą, bo na fb mam konto bez danych, więc razem to jest 5 osób, kiedyś było 6 czasami 7, no ale finalnie obecnie 5.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23 według moich wyliczeń na moich ostatnich urodzinach dostałam życzenia od 14 osób - rodzina, niebieski, przyjaciele i 4 osoby z pracy. Na FB mam wyłączone, irytowało mnie 100 lat od ludzi, których ostatni raz widziałam kilka lat temu ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: a Tobie ile? liczysz życzenia na fb? xD ilu masz betaorbiterów? ilu friendzonów? normalni ludzie nie mają 1000 znajomych, mało tego nikt nie ma 1000znajomych tylko kilka zaufanych osób i znajome twarze
  • Odpowiedz