Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki zauważyłem że chodzi mi po głowie chęć seksu z #trap #trans #shemale i nic w tym dziwnego gdyby nie fakt że jestem niebieskim
wie ktoś gdzie można się natknąć na w/w osobę? roksa odpada bo chodzi mi raczej aby wyglądała jak kobieta ale z penisem a nie jak zarośnięty facet i ze szpilkami( ͡° ʖ̯ ͡°)


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
pozdro: > chciałbym żeby to było prowo ale chcę spełnić swoje najgłębsze fantazje( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: e tam nie ma co się wstydzić, wszystko jest dla ludzi, a fantazje trzeba realizować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wykopie jest parę transów, być może i na zbiorniku coś znajdziesz, ew jakiś grindr czy coś takiego (oczywiście tak przypuszczam, ekspertem nie jestem) ( ͡
Pseudonim: @AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam pojęcia gdzie szukać, ale jak już znajdziesz to bardziej niż zazwyczaj uważaj na takie ze zdjęcimi z nienaturalnym oświetleniem, kątami, ułożeniam ciała itd. Tymi sposobami można dużo rzeczy zakamuflować, sprawić wrażenie zupełnie innej sylwetki itd. W Twoim wypadku danie nabrać się na dobre zdjęcia może mieć kosenkwencje gorsze niż zazwyczaj xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}