Wpis z mikrobloga

@Saper86: nie mam pojęcia, dodać jedynie mogę że duża paczucha w kierunku odwrotnym - z Polski - kurierem szła mi około tygodnia. Jeśli wysyłałeś pocztą, to w PL powinno dostarczyć dpd bodajże (przynajmniej ja tak mialem z tym poleconym) więc nie powinno łapać specjalnie opóźnień
@sherkhaan: pytam, bo składałem zamówienie przez aledrogo. Gość mi jednak nie powiedział wcześniej, że wysyła z Holandii. Paczka najpierw miała dojść do 5dni, potem do końca tygodnia, a szczęśliwie czekam już na nią 1,5tyg, a gość przestał odpisywać. Nie wiem czy już robić burzę, czy dać mu jeszcze kilka dni (35 pozytywów, część jednak z uwagami co do kontaktu i czasu oczekiwania na paczkę)
@Saper86: pewnie wysłał po taniości nierejestrowaną więc ja bym burzę robił nawet po otrzymaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale tak na serio to powinien chociaż nr przesyłki podać. To że wysyłka z Holandii to też może być ukryty dropshipping bo majfrendy mogą mieć tutaj magazyn do wysyłki na europę po prostu
Listy w moim przypadku to max 5 dni. Kiedyś w pośpiechu zabrałem do nl dziadka dokumenty od auta (w takim śmiesznym pokrowcu typu portfel). Teoretycznie mogłem to wysłać jako list w kopercie, ale wysłałem jako paczkę bo wsadziłem to w mały kartonik. Szło prawie 4 tygodnie ( _)