Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Q_Strudzi: To już pod jednym z jego śmiesznych postów pisałam, może i troll, ale coś musi być na rzeczy. Upośledzeniem od niego aż paruje. Ograniczeni są też ci, którzy wręcz traktują go jak guru #!$%@? i idą jego śladami. O całej reszcie już nie powiesz, że są trollami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Żeby nie ogarnąć takiej oczywistości, to trzeba być ograniczonym...

Również pozdrawiam :)
Dla wszystkich nastoletnich ''znafcuf'' prawa- nawet stalking prawnie nie jest zabroniony


@night_witch95: nie popieram tego januszapola, ale to co napisałaś wg mnie mija się z prawdą

Stalking jest często powiązany z czynami karalnymi, tj. obrazą i zniewagą, zniszczeniem mienia, przemocą domową. Przykładowe zachowania definiowane jako stalking to śledzenie ofiary, osaczanie jej (np. poprzez ciągłe wizyty, telefony, smsy, pocztę elektroniczną, podarunki) i ciągłe, powtarzające się nagabywanie. Działania te są szczególnie niebezpieczne, gdy
@Wqurfiony_Org: Wrzucił zdjęcie z ulicy jak szedł i jakaś laska pokojarzyła miejsce i podała nazwę ulicy oraz miasta. Ot, tylko tyle :)

@pijekubusplay: A teraz smaruj doczytać czym jest nękanie, bo jak już ktoś faktycznie mu wypisuje, to wina leży po stronie osoby piszącej, a nie dziewczyny, która wrzuciła te posty. Widać żeś gimbus i pstro masz w głowie, może kiedyś wyrośniesz z głupoty.
Stalking jest często powiązany z czynami karalnymi, tj. obrazą i zniewagą


Jest, ale nie musi. W tym przypadku to nie wystąpiło, sam w sobie stalking nie jest prawnie zabroniony.

W polskim kodeksie karnym stalking (zdefiniowany jako uporczywe nękanie powodujące uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotne naruszenie prywatności[3]


Czyt. wyżej. To nie wystąpiło w przypadku tych postów.
@night_witch95: nie rozumiem twojej agresywnej postawy ¯\_(ツ)_/¯

To tak w skrócie, żeby twoje nie było na wierzchu. Napisałaś:

nawet stalking prawnie nie jest zabroniony


Wikipedia pisze:

W polskim kodeksie karnym stalking (zdefiniowany jako uporczywe nękanie powodujące uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotne naruszenie prywatności[3]) od 6 czerwca 2011 r. stanowi przestępstwo


Po czym najeżdżasz na mnie i drwisz, że czytanie takie trudne, dla ciebie takie łatwe ( ͡° ͜ʖ
@pijekubusplay: Czy dzbany? raczej dostaje za swoje. Niemniej, to podlega paragrafom. Z Twoim 2 komentarzem mogę się zgodzić, niestety pierwszy był wyjątkowo gimbusiarski. Ale cieszę się, że ostatecznie się rozumiemy.

@Wqurfiony_Org: Ja tam nie wnikam co robił wcześniej, wtedy nawet chyba konta tu jeszcze nie miałam. Co nie zmienia faktu, że widać, iż ten dzieciaczek jest upośledzony. Dostał za swoje i tyle.
@ArchDelux: Nie frustracje, tylko mam alergię na głupotę. Skoro już tu wklejasz paragrafy, które się pokrywają z tym co napisałam, to by wypadało, żebyś rozumiał co przytaczasz, natomiast Ty temu zwyczajnie zaprzeczasz. Na takie coś inaczej się nie da reagować.

Muszę robić kolorowe wykresy, żeby takie przekonane o swojej inteligencji osobniki w ogóle cokolwiek zrozumiały. Potoczna nazwa, skrót myślowy, slang, mówi Ci to coś? Z definicji NĘKANIE itp jest zabronione, ale
@night_witch95: no to #!$%@?łaś jak dzik w sosnę.

Gdzie napisałaś, że chodzi ci o stalking jako tłumaczenie "śledzenia", "skradania się"? Teraz niby o to chodziło, żeby było czym usprawiedliwić twoje chamstwo i pyskówki XD

''o, ta osoba to ten i ten''


To raczej nie jest zabronione, chyba że składasz w ten sposób fałszywe zeznania.

Napisałaś jednak, zacytuję ponownie:

stalking prawnie nie jest zabroniony


Stalking jest prawnie zabroniony. Właśnie rozumiany jako nękanie,
@ArchDelux:

Gdzie napisałaś, że chodzi ci o stalking jako tłumaczenie "śledzenia", "skradania się"? Teraz niby o to chodziło, żeby było czym usprawiedliwić twoje chamstwo i pyskówki XD


Cały mój post o tym jest. Ja nie muszę nic usprawiedliwiać, szczególnie, że nie jest to chamstwo, a pyskówki to mogą być w przypadku takich dzieciaczków jak ty i właściwie to przedstawiasz. Udajesz głupiomądrego, a nie ogarniasz, co ktoś napisał ani tego co sam
@night_witch95:
Koleś pisze, że to gunwo nie stalking a Ty piszesz, że wstawiając definicję stalkingu zaprzecza temu co zrobiła Unfancy po czym agresywnie pouczasz go o czytaniu ze zrozumieniem
iksde
@night_witch95: Nie musze czytac od deski do deski, odnosze sie do waszych dwoch pierwszych komentarzy bo to w pierwszym komentarzu zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem podczas gdy wykazujesz sie tym samym
xD
Dobry czlowieku, jezeli w poscie zarzucasz komus brak czytania ze zrozumieniem i w tym samym poscie pokazujesz, ze nie czytasz ze zrozumieniem to nie musze czytac Twoich nastepnych postow by wytknac Ci hipokryzje
@night_witch95: oh, reasumujac : ten caly janusz pol od projektu Klaudiusz, wklejal rozmowy z kobietami i ich dane osobowe (czy dane byly zamazane?) A tetaz placze, ze jakas laska skojarzyla ulice, ktorej zdj wkleil? Hmm. No to.musi byc dla niego przerazajace. Jakby ktos go spotkal i zorientowal sie kim jest, caly wykop mialby z niego beke jak z Kuracyji. ;)