Wpis z mikrobloga

Martwy ciag 170 kg. Predkosc bardzo dobra przez caly ruch.
10 kg wiecej niz moj PR. Miesiac temu nie umialem tego oderwac od ziemi.

Musze pracowac nad odcinkiem ledzwiowym, bo nie moge nawet wejsc do odpowiedniej pozycji, ale nie jestem do konca pewny jak. Potem tez jest tak sobie. Problem wystepuje na kazdych ciezarach. Czy biore 60, 100 czy 160. Ale jestem zadowolony.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
DywanTv - Martwy ciag 170 kg. Predkosc bardzo dobra przez caly ruch. 
10 kg wiecej n...
  • 41
  • Odpowiedz
@DywanTv: plecy to tam jeszcze nie taki wielki problem, bo z filmiku i tak nie da sie wywnioskować czy masz tam złą pozycje, ale za późno zaczynasz pośladkiem pracować jak sztanga mija kolano przez co robi się większy kocur i bardziej ciągniesz to z pleców, plus słaba tylna taśma przez co nie masz lockoutu w kolanie po tym jak sztanga mija ich linię.
  • Odpowiedz
@DywanTv: poprawa z lepszej pracy pośladkiem bedzie taka, że prawdopodobnie rozwiażesz swoje problemy z kontrolą lędźwiowego w trakcie wykonywania ruchu, druga sprawa, że mocniejszy pośladek w fazie ruchu od kolana w góre przyspieszy lockout co spowoduje dodatkowe kg na kiju
  • Odpowiedz
@DywanTv: Dobra to tak, jest TRAGEDIA. Cały wzorzec do wyrzucenia, wszystko od nowa do nauki.

Wiesz ja nie jestem "strażnikiem" techniki, ale to wygląda bardzo źle i doprowadzi do problemów z plecami prędzej czy później.

1. Wszystko "idzie" plecami, odcinkiem lędźwiowym, brak prawidłowego hip hinge.
2. Brzuch kompletnie nie trzymany,
  • Odpowiedz