Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Unfancy upublicznia moje dane bez wyrażenia na to zgody,na pw dostaję groźby śmierci, pobicia i w trosce o swoje bezpieczeństwo -zgłaszam to na Policje.
Ponadto już skontaktowałem się w tej sprawie z serwisem wykop.pl
Zabawę czas zacząć.
Ten się śmieje,kto się śmieje ostatni

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #policja #stalking #prawo #patologiazewsi #wykop
janusz_pol - Użytkownik @Unfancy upublicznia moje dane bez wyrażenia na to zgody,na p...

źródło: comment_JHRQYz0bO8BrNzQsFS2Y2ZXL3qFFFYAN.jpg

Pobierz
  • 385
  • Odpowiedz
@Forgotten_God: #!$%@? białorycerzu. Gość wystawia osoby, które sciemniają iż liczy się dla nich wnętrze i tego typu pierdoły (obaj wiemy, że wygląd także się liczy) więc chyba z tą karmą to nie do Janusza tylko do tych naiwnych "niewiast"
  • Odpowiedz
@reddml: wykop i nienawiść do kobiet przeżarły ci mózg. Poza tym dla każdego liczy się wnętrze ale by chcieć je poznać potrzebujemy wabika jakim jest właśnie wygląd. Poza tym tinder specjalnie został wymyślony by docierać ludzi ze względu na preferencje wyglądu. To nie moja wina ze ty i Janusz jesteście niewidzialni dla kobiet bo macie geny znalezione na śmietniku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Forgotten_God nie czuje nienawiści do kobiet jednak w jakimś stopniu popieram akcje Janusza by pewne królewny coś sobie uświadomiły. Nie zgadzam się jednak z twierdzeniem iż wszystkie to #!$%@? itd. Moja opinia leży po środku i z tym co napisałeś o wnętrzu i wabieniu wyglądem się zgadzam ale jeszcze raz twierdzę, że z tą karmą to uderz do tych oszukanych :)
  • Odpowiedz
@reddml: ale co one mają sobie wg ciebie uświadomić? Ze pora usunąć tinder bo coraz większa ilość kont jest zakładana przez sfrustrowanych przegrywów? Dla nich zawsze będziecie zerami i prędzej pójdą do zakonu niż się z wami umówią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Forgotten_God mam drugą żonę i syna więc nie narzekam. Jednak widzę jak się coraz częściej zachowują różowe :) nie mierz wszystkich swoją miarą. Mogą sobie na przykład uświadomić, że może nie opłaca się #!$%@? o bogatym wnetrzu i tego typu #!$%@? kiedy wystarczy, że położę portfel otwarty tak by widziały i zapominają o wszystkich tych hasłach. Nie twierdzę, że takie są wszystkie ale niestety coraz więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
Po tym jego glupim odpisywaniu juz wiem, ze to zaplanowana zarzutka. Gosciu jest wstanie siedziec calymi dniami na tinderze udając kogos innego, pisząc z rozowymi których nigdy nie spotka. Pewnie jezdzi na wózku z porazeniem mózgówym mogac ruszac tylko jedna reka, to sie mu nudzi i wymysla takie chore akcje :D za powiedzenie gdzie lezy miejsce ze zdjecia taka akcja :D i te komentarze pod wpisem :D plus bo odpisałem
  • Odpowiedz