Wpis z mikrobloga

Dżem dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tylko na chwile z małym spamem bo mam dwóch zwycięzców rozdajo: @syn_Waldemara (Pozdrów Waldka xD) i @ErwinJordan

Zgłoście się do mnie na PW. Od @syn_Waldemara potrzebuję adres do wysyłki, zaś od @ErwinJordan w sumie nic nie potrzebuję bo zaraz mu wyślę kod do wykorzystania u mnie w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratulacje :)

PS: Nie spodziewałem się takiego wzięcia jeśli chodzi o licytacje trytowego breloka - na allegro jest 9 osób które obserwują aukcje i 6 biorących udział - uwierzcie, to jest w c--j. Miło tak wewnętrznie, tym bardziej, że to mirko znowu pomogło zdobyć chętnych ludzi :]

Zapraszam do obserwowania #rozkminkrzaka - będą niedługo nowe rzeczy, będą kody i gratisy do rozdania dla obserwujących tag.
I przypominam, że bez problemów można też tag wrzucić na czarną listę jeśli kogoś irytują moje wpisy : D

Miłego Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziendobry #rozkminkrzaka #rozdajo
bkwas - Dżem dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja tylko na chwile z małym spamem bo mam dwóch zw...

źródło: comment_zMR4JWgE8a0ImzLbkMfosltxJRvwIJl9.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@TauCeti mało zostało bo trochę się rozeszło, na szczęście braki nadrabiam na bieżąco, w przeciągu tygodnia będą nowe rzeczy ;)
  • Odpowiedz
@Norbiss: robię pare rzeczy aktualnie, ale co zrobię to się od razu rozchodzi i nie zdąże się tym ani pochwalić, ani wystawić na stronę.

Odezwij się PW to zapiszę co chcesz trytowego i mniej więcej się określę kiedy będę mieć
  • Odpowiedz
@bkwas: I cyk brelokczek do kluczy kupiony, przelew poszedł ;)
PS: a w mailu z zamowieniem moglbys dodac gotowe info do przeklejenia do pola "odbiorca przelewu" adresy, nazywy takie tam p------y. zaraz pod numerem konta. wygodniej by bylo.
  • Odpowiedz
@Shagot: Dzięki mirasie!

I myślałem, że takie coś tam jest, zaraz będę naprawiać, a dla Ciebie spakuję jakiś mały gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz