Wpis z mikrobloga

Siema mirki, zepsuł mi się lewy joy-con. Od jakiegoś miesiąca analog miał lekki drifting, czasem mu przechodziło i było ok, ale dzisiaj już na maksa uciekał w górę, a jak wychylałem w dół to słabo reagował :(
Konsolę mam od listopada 2017, Switch ma tylko rok gwarancji? Mogę to wysłać na rękojmię? Jeżeli to rękojmia, a nie gwarancja, to mogę wysłać tylko joy-cony, czy cała konsola musi iść? Kupione w hdmarket.
#nintendoswitch #nintendo #switch
  • 24
@jatutylkonachwile1: Miałem to samo niedawno z gałką od pro contollera. Non stop ciągnął w dól, przy kalibracji nawet nie chciał wrócić do środkowej pozycji (czyli nie dało się go skalibrować). Nalałem do niego płynu do styków i usuwania kurzu (na gałkę obracając ją w trakcie psikania) i zostawiłem na noc. Po nocy działa normalnie, bez żadnego ściągania.
@Bubbo: z tego co widzę, to pro controller ma trochę inne gałki, nie mają tego gumowego kapturka jak joy-cony. Pewnie można tak samo przeczyścić, gdzieś nawet w necie poczytałem czy to ma sens, ale z tego co piszą ludzie, to problem i tak wraca.
@MangoZjem: nawet tak nie mów, nie chcę kasy, tylko działającego switcha! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą dziwne, mogli przecież Ci dać