Wpis z mikrobloga

Wczoraj straciłem pracę. Byłem programistą i byłem w tym c-----y. Co jest tym bardziej słabe, że skończyłem informatykę dziennie i mam przez to kilka lat życia w dupę xd Bardzo poważnie myślę o porzuceniu programowania na zawsze - pytanie tylko co dalej. Ogarniam bardzo dobrze angielski, całkiem nieźle niemiecki, umiem też coś po rosyjsku. Nie mogę powiedzieć na 100% że to moje powołanie, ale lubię uczyć się języków.

I tu pojawia się pytanie - co mogę z tym zrobić? Jak to dalej pociągnąć? W czym szukać pracy zakładając że podszlifowałbym niemiecki i angielski?

#programowanie #naukaprogramowania #praca #niemiecki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tptak: To jest w sumie ciekawa historia - nasz szef wymyśił sobie, że będzie wabił ludzi do projektów w java8, springu i react a po miesiącu przenosił taką osobę do trupa (u mnie było to java8 + jsf - taki react tylko bez RESTa i musisz sam wszystko przeklikiwać plus nie da się tego otestować, do tego jakieś webservice). Oczywiście podpisuje się stosowną umowę o świadczeniu usług przez rok pod
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie: a smpp? A inne protokoły?
Ciekawi mnie to, tak lekko stwierdzasz, że jesteś w tym kiepski, gdzie wszystko dokoła W Twoim opowiadaniu mówi, że trafiłeś na antypracodawcę. Trochę mnie korci, żeby zakwestionować Twoją opinię o sobie. Byłbyś tego ciekaw?
  • Odpowiedz