Wpis z mikrobloga

elo :D
czy ktos z was podrozowal po #tajlandia #kambodza #wietnam i bylby w stanie mi cos fajnego doradzic, chce jechac pod koniec roku, interesuja mnie same fajne miejsca :D ale gdzie nie ma za duzo turystow, poprostu chcialbym zobaczyc jak ludzie tam zyja tak naprawde i sobie odpoczac nad #morze #plaza poleciec gdzies #samoloty #tanieloty nie mieszkac w hotelach 5***** ale tak normalnie sobie pozwiedzac :)
budzet w miare duzy, czas 2/3 miesiace
jak cos to priv moze?
#podroze #azja #azjatki
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wi1qqqq: Jest w k---e luksusowych aut. Tyle lexusow to ja przez cale zycie nie widzialem co w kambodzy przez 2tygodnie. Lacznie w tych krajach co pisales bylem 4miechy (w dwoch wypadach).
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: Teraz w pracy jestem xD Generalnie jesli chodzi o poznanie ludzi to polecam południowy wietnam, ale nie miasta!

No chyba, że azjatki to wtedy tinder działa(bardzo dobrze) tylko w dużych miastach
  • Odpowiedz
dzieki :) 1 dzien wystarczy tam? czy dluzej trzeba zarezerwowac? ktos mi pozniej polecal zeby pojechac do chiang rai ale tak po fotach nie widze tam nic specjalnego... byles? mozesz cos podpowiedziec? bo ogolnie opcja jest albo phuket albo chiang mai i pozniej kambodza... i wlasnie nie wiem co lepiej xD

dzieki wielkie za odp

pjona


@wi1qqqq: w chiang rai nie byłem bo długa trasa, z chiang mai masz blisko
  • Odpowiedz
tym bardziej polecam standardowe miejsca na pierwszy raz. N-----c się możesz w polszy


@yggdrasil: to tak w przenosni bylo :) nie jest to glownym celem mojej podrozy :) a rzygam zorganizowanymi wycieczkami i kurortami :) ale dzieki za rade :) napewno glowniejsze atrakcje zahacze :D
  • Odpowiedz


@Myrcin-: > Teraz w pracy jestem xD

@Myrcin-: do ktorej :DD ja na bezrobociu to mecze ludzi haha, dzieki wielkie za odpowiedzi :) juz sie jaram na sama "przygode" a jak bedzie to sam zobacze :)
  • Odpowiedz
w chiang rai nie byłem bo długa trasa, z chiang mai masz blisko do doi inhanton, no i zajebiste jedzenie, niebo a ziemia w porównaniu z południem


@Instynkt: @Instynkt: no i to jest zajebista podpowiedz :)
  • Odpowiedz