Wpis z mikrobloga

@flager może być nawet i 5. Jest szybciej niż naramowicką jak stoi. Nie robi mi to różnicy, jadę w tedy przez księcia mieszka pierwszego. Różnicy między tą trasą naramowicka szelagowska do niepodleglosci jest 2.9 km, a rano jest sporo szybciej.

Pytanie również skąd liczysz punkt początkowy, naramowicka krótka nie jest. Z takiej ul. karpia faktycznie nie opłaca się cofać;)
@macgie29: a tam. Dobrze się mieszka. Fakt, że rozjebunda jest konkretna przez most ALE z karpia nie jest źle. Jedziesz przez naramowicką 200-300m i uciekasz na Lechicka. Do centrum dalej ale jesteś niebotycznie szybciej. No i las, łąki i to że nie słyszę aut to jest dla mnie mega plus i celowo szukałem #!$%@? :D
@flager: Oczywiście, że jest, bo korek na naramowickiej jest najgorszy do ul łużyckiej własnie ;) Odemnie bliżej jest do Uniwersytetu toteż uciekam tam;)

Co do księcia mieszka pierwszego to ruch tam jest, ale ulica ta ma ten plus, że jest w większej części dwupasmowa
@cowboysfromhell: Widzisz, jak się nie ma samochodu, to Antoninek jest kiepskim rozwiązaniem. Ja potrzebuję bardzo dobrej komunikacji miejskiej - blisko przystanek i częste kursy. Patrząc pod tym kątem, Antoninek nie wchodzi w grę.

Chociaż żałuję, bo jest tam ładnie i ceny w miarę okay.