Wpis z mikrobloga

Też tak macie w #poznan jak szukacie mieszkania?
- O KIT ALE LADNE MIESZKANIE
- O BOŻE! ALE MEGA DOBRA CENA!
- WOW! LAS W OKOLICY DARMOWY PARKING ITP! ZŁOTO!
- EEEEECH.... Naramowice....
I szukasz dalej...
#pdk #mieszkanie
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@lesniok wysokość raty 2100 vs 2600, natomiast i tak planujemy splacic wcześniej, m.in. po sprzedaży mieszkania między 50% a 70% odrazu, a resztę tak za 5-10lat myślę. Poza tym nie byliśmy wstanie zmienić pierwotnych wniosków po uzyskaniu wstępnych decyzji i prognozy, że względu na przewlekle terminy i goniący nas czas, więc musieliśmy zostać przy tym.
  • Odpowiedz
@kszaku: Z ciekawości. Nie bardziej opłacało by się spłacać kredyt z wynajmowania mieszkania i później mieć mieszkanie + dom?
  • Odpowiedz
@czup: myślę, że to zależy od konkretnego mieszkania. Tu jest taki układ, że chyba ciężko było by to wynająć. Największe brania mają jednak mniejsze mieszkania (40-50m2) lub jeżeli tak duże to już wielopokojowe (5-6 sypialni...). Poza tym wynajem to też koszta (o których mało kto mówi), bawiliśmy się w to z poprzednim mieszkaniem przez 2 lata, ale ostatni lokatorzy (wynajęte parze, później z pary zrobiło się dwóch pijaków ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@macgie29 ja to zawsze jakoś tak trafiam, że 5 min poszukam i pierwsze mieszkanie, które obejrzę to zazwyczaj bierzemy xD Ale specjalnie co roku zmieniamy dzielnicę.
  • Odpowiedz