Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak skłonić chłopaka do odchudzania? Mi już po prostu ręce opadają. Jesteśmy razem ponad 3 lata i przytył przez ten czas 20kg. Próbowałam już chyba wszystkiego, aby skłonić go do zrzucenia zbędnych kg:
- chodzenie razem na siłownie/bieganie - siłowni nie lubi, biegać nie będzie bo, jest za zimno, za ciepło, pada, jest zbyt duszno - wybierz zależnie od pogody;
- zdrowsze gotowanie - co z tego, skoro i tak zje porcje o wiele za dużą dla jego zapotrzebowania kcal;
- liczenie kcal - nieeeeee... to zajmuje zbyt dużo czasu i wgl za dużo z tym roboty;
- szczera rozmowa - nic nie daje. Ani prośbą, ani groźbą.

Sam mówi, że chciałby schudnąć, ale nic konkretnego w tym kierunku nie robi.

Przykro mi, ponieważ jego nadwaga odbija się na naszym związku. Sam narzeka na rzadki seks, ale niestety to przez jego tuszę rzadziej mam na niego ochotę, o czym także mu mówiłam. Naprawdę już nie mam pomysłów jak na niego wpłynąć. Może ktoś był tą drugą stroną i podzieli się, co na niego/nią wpłynęło.
Sama jestem osobą szczupłą i ćwiczącą na siłowni.

#odchudzanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Czekałem na darcie #!$%@? w jezyku grubasow, ale nie ma jeszcze. Przedstaw mu jakies logiczne argumenty za tym aby ruszyl dupe i zrzucił sadło. Mozliwe, ze takie zasiedzenie i obrastanie w tluszcz wynika z kompleksow albo z strachu przed zmiana/wyjsciem na silownie czy na zewnatrz biegac. Jak nic nie podziala to poczekaj, aż zarosnie w mase tak ze zyska pole grawitacyjne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zaproponuj dietetyka, który obliczy mu zapotrzebowanie kaloryczne i ułoży dietę - jeden problem z głowy.

Siłownia nie? Niekorzystna pogoda? To niech pomyśli nad rowerkiem stacjonarnym w domu. Drugi problem z głowy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo zrzuca te 20kg albo nie dupczy, proste. Ale coś mi się wydaje, że to nie warte zachodu jest. Jak ktoś się tak spasie i jeszcze nie ma na tyle wewnętrznego samozaparcia żeby to zrzucić, to znaczy, że jest słaby. Jak chcesz mieć z takim facetem dzieci? Poza tym, jak tak będzie #!$%@?ł to nie dociągnie do 50 pewnie. Także się grubo zastanów dziewczyno, bo czeka Cię z nim kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Musi to zrobić przede wszystkim dla siebie. Dla swojego zdrowia. Dopóki nie zrozumie, że sam sobie robi krzywdę, to nic nie zdziałasz.
A jak jest z gotowaniem u was? Niech je to co ty, gotuj mu tak jak sobie bądź zdrowsze wersje tego co lubi. Postaraj się go do tego przekonać. Nie musi liczyć wszystkiego też przecież. Da się schudnąć bez liczenia, chociaż wiem, że to dla większości bardzo pomocne, ale
  • Odpowiedz
Po prostu powiedz mu prosto w oczy - słuchaj, coraz mniej mi się podobasz, boje się, że jak tak dalej pójdzie to przestane czuć do ciebie pociąg, zrób coś z tym, chcę mieć fajnego faceta a nie grubasa, kocham cie, ale aspekt seksualnosci w zwiazku jest rownie wazny.


@lucky7: juz to robila i bez efektu. potrzeba drastycznych metod.
  • Odpowiedz