Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak skłonić chłopaka do odchudzania? Mi już po prostu ręce opadają. Jesteśmy razem ponad 3 lata i przytył przez ten czas 20kg. Próbowałam już chyba wszystkiego, aby skłonić go do zrzucenia zbędnych kg:
- chodzenie razem na siłownie/bieganie - siłowni nie lubi, biegać nie będzie bo, jest za zimno, za ciepło, pada, jest zbyt duszno - wybierz zależnie od pogody;
- zdrowsze gotowanie - co z tego, skoro i tak zje porcje o wiele za dużą dla jego zapotrzebowania kcal;
- liczenie kcal - nieeeeee... to zajmuje zbyt dużo czasu i wgl za dużo z tym roboty;
- szczera rozmowa - nic nie daje. Ani prośbą, ani groźbą.

Sam mówi, że chciałby schudnąć, ale nic konkretnego w tym kierunku nie robi.

Przykro mi, ponieważ jego nadwaga odbija się na naszym związku. Sam narzeka na rzadki seks, ale niestety to przez jego tuszę rzadziej mam na niego ochotę, o czym także mu mówiłam. Naprawdę już nie mam pomysłów jak na niego wpłynąć. Może ktoś był tą drugą stroną i podzieli się, co na niego/nią wpłynęło.
Sama jestem osobą szczupłą i ćwiczącą na siłowni.

#odchudzanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem w podobnej sytuacji. Przez stresującą pracę i brak ruchu roztyłem się z 75 do 110kg. Jednak sport nie był mi nigdy obcy, raczej bardzo aktywny byłem. Patrzyłem na siebie w lustrze z odrazą do samego siebie i w końcu wziąłem się za siebie. W półtorej roku schudłem do 85kg i wyglądam dużo lepiej niż przed całym procesem (przybyło mięśni). Ciężko powiedzieć co może zmusić twojego do zmiany. Moja
  • Odpowiedz