Wpis z mikrobloga

@TheTratch nie rozumiem co Ci tu przeszkadza. Jasno napisała kogo poszukuje i podała wyraźnie, że jest matką i szuka kogoś kto to zaakceptuje i podejmie się bycia ojcem. Dziewczyna urody podobnej jak typowy przegryw co nigdy nie trzymał za rękę więc idealna kandydatka dla kogoś takiego - więc śmianie się z jej wyglądu zakrawa o hipokryzje.
@szynszyla2018 Z tym, że Ja wyśmiewam głównie formę w jaki to napisała, i fakt co sobą prezentuje (żadnych zainteresowań, tylko dziecko). Tag przegrywów mnie nie interesuje, dlatego go nigdzie tutaj nie ma. Oczywiście spodziewałem się, że zawsze znajdzie się ktoś z misją umoralniającą... ale who cares? Poza tym nie wiesz jak ja wyglądam, więc czemu równasz mnie w dół, do typowych przegrywów? xD To jest właśnie typowe dla ludzi, którzy uczęszczają na
@TheTratch nie zrównałam Cię do nich. Bardziej chodziło mi o ogół wypowiadających się w temacie grubych kobiet na wykopie. Tekst ma jaki ma, rozumiem, że chodzi Ci o to że pisała tylko o dziecku, a nic nie pisała o zainteresowaniach. Jest to dosyć kiepskie ale zawsze lepsze to niż gdyby powiedziała o nim po 4 randkach udając kogoś o wielu zainteresowaniach.
@szynszyla2018 Z tym oczywiście się zgadzam. Z resztą napisałem o tym, we wcześniejszym komentarzu, że o dziecku też bym wspomniał, uprzednio jednak pisząc cokolwiek o sobie. Moim zdaniem kwestia w równowadze w tym wszystkim. Jej brak, zwłaszcza w stronę nie wspomnienia o tak istotnej kwestii jak dziecko jest baaarddzo słaby... Z drugiej strony tak samo słabe jest nie wspomnienie o czymkolwiek innym. Prawda jest taka, że laskę 20/10 też bym odrzucił, bo
@TheTratch:
Uwielbiam czytać profile samotnych matek, jakby już na wstępie chciały wszystkich przekonywać, że wychowywanie cudzych dzieci to taka frajda i zajebista zabawa.