Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jaki festiwal polactwa w komentarzach xD dziewczyna zgubiła portfel z wpłatą i już "hurr durr kto nosi cała wpłatę w portfelu!


@meshack Co jest "polackiego" w zdziwieniu wobec noszenia całej wypłaty w portfelu? Przecież to nie jest normalne.
@Tarec po pierwsze polskie jest to, że nikogo nie powinno obchodzić co, ile i dlaczego ktoś nosi w portfelu, a po drugie co jest w tym nienormalnego?

Ja wykonuje usługi budowlane, klienci najczęściej rozliczają się ze mną w gotówce, są momenty, że klient płaci mi za budowę która trwała 3 miesiące i zanim dojdę do banku /domu mam w portfelu kilkanaście tysięcy albo więcej. Tez jestem nienormalny?
@db95: @DaIeCooper: @mamajasia12: @pablosik: przecież to jest scam jak byk, zero konkretnych info gdzie i jak wyglądał. Prosta sprawa: ktoś dzwoni do tej pani mówi, że znalazł portfel i jeśli się spyta o szczegóły, to ta strzela kolor(raczej czarny/brazowy), mówi, że firmy nie pamięta, bo niedawno dostała od kogoś i już. Troszkę zacznie płakać a ludzie są z natury emocjonalni. Łatwe pieniądze naiwnych ludzi, którzy chcą pomagać.
@JakTamCoTam
Jasne bo każdy znajduje portfel ma co dzień. I zero pytania ile pieniędzy w środku. I oczywiście w portfelu brak dowodu osobistego, kart czy czego kolwiek z nazwiskiem. Zobacz swój portfel i swojej dziewczyny i powiedz czy to są gołe no name czy może jednak są się z identyfikować właściciela?
I oczywiście w portfelu brak dowodu osobistego, kart czy czego kolwiek z nazwiskiem.


@karkaras: no ja trzymam w osobnych dokumentach.

Jasne bo każdy znajduje portfel ma co dzień. I zero pytania ile pieniędzy w środku.


No oczywiście, że nie, ale co kosztuje wystawienie takiej kartki ogłoszenia w wielu miejscach w takiej np Warszawie w publicznych miejscach? Nic a zysk może być.