Wpis z mikrobloga

kurła od miesiaca w godzinach pozno wieczornych mam problemy z zasnieciem bo gowniak pietro wyzej albo nizej placze . I wiecie co zrobilam?

Nic. Bo nie jestem frustratem tylko wyrozumialym czlowiekiem, ze swiadomoscia ze jak mieszkam w bloku to wiem ze inni ludzie tez w nim mieszkaja i sa to rzeczy na ktore bardzo nikt nie ma wplywu bo to tylko dziecko i nie robi tego specjalnie mi i innym sasiadom na zlosc.

Miłego dnia Mircy i Mirabelki :-)

#gruparatowaniapoziomu #dziendobry #dzieci
  • 134
  • Odpowiedz
@MangoZjem: a mi somsiad puka w rure żebym ściszył np. telewizor i ciągle nie mogę mu dogodzić... Ostatnio jak robiłem stream na youtube to widzowie nawet mi mówili, że facet przesadza bo miałem słuchawki i nie gadałem jakoś szczególnie głośno do mikrofonu. Nie wiem co ja mam z nim zrobić... Grozi mi policją i wyzywa od gówniarzy ( _)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Ok, a teraz jak już pokazałaś, że jesteś taka super wyrozumiała to jeszcze mi powiedz co w sytuacji kiedy gówniok (lat nie wiem 3-4?)jest wypuszczany na klatkę o godzinie 9 rano w niedzielę (kiedy to normalni ludzie śpią) i drze ryja "panie janie, panie janie..." i tak przez 10 min. Mam być wyrozumiała czy wyjść i zareagować?
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie wiem skad tyle plusow przeciez mirkowy plebs wydaje miliony cebulionow na wlasny kat w osiedlach przystosowanych dla mlodych rodzicow (nie musisz miec dzieci ONI TEGO NAWET NIE SPRAWDZAJA) i maja prawo do ciszy rano/popoludniu/wieczorem oraz w porze lunchu/dinnera/jogi/emisji rolnika szukajacego zony.
  • Odpowiedz
olezanka troche przesadza, chyba ze wychowuje je samotnie i nie ma serio nikogo kto chociaz na 2 godzinki w tygodniu by sie zajal dzieciakiem. moja siostra dawala duzo lepiej rade przy pierwszym dziecku no ale po pracy wracal maz a i dziadkowie i ja sama czesto bylismy zaangazowani w pomoc i w sumie tak jest dalej juz przy trojce dzieci


@MangoZjem: a skad wiesz, ze przesadza?
Kazda kobieta inaczej przechodzi polog.
  • Odpowiedz