Wpis z mikrobloga

kurła od miesiaca w godzinach pozno wieczornych mam problemy z zasnieciem bo gowniak pietro wyzej albo nizej placze . I wiecie co zrobilam?

Nic. Bo nie jestem frustratem tylko wyrozumialym czlowiekiem, ze swiadomoscia ze jak mieszkam w bloku to wiem ze inni ludzie tez w nim mieszkaja i sa to rzeczy na ktore bardzo nikt nie ma wplywu bo to tylko dziecko i nie robi tego specjalnie mi i innym sasiadom na zlosc.

Miłego dnia Mircy i Mirabelki :-)

#gruparatowaniapoziomu #dziendobry #dzieci
  • 134
@MangoZjem: No to w takim razie słusznie :P Najgorsza to taka sąsiadka co jej się dziecko drze 24/7, a jak głośniej się śmiejesz ze znajomymi o 22.30 to przyłazi z awanturą. Wtedy trzeba chodzić do niej w sprawie dziecka, nie po to żeby dziecko się zamknęło (bo wiadomo że nie jego wina) tylko żeby ona też dała innym żyć.
@MangoZjem: oczywiście że mają wpływ - mogą wygłuszyć pokój w którym leży gówniak tak żebym nikomu nie wadził. Szczególnie w momencie gdy widzą że płacz się powatrza codziennie w godzinach nocnych.

Ale można też położyć najtańsze panele przez które nawet słychać jak sie na gołych stopach chodzi, wkuć się z rurami w ściane niszcząc akustyke mieszkania sąsiada, a potem mowić, że "nie miało się wpływu"

Jesteś niewolnikiem czy coś?
@MangoZjem: u mnie tez mieszka gówniak ze starymi nade mną i tez płacze jak #!$%@?. Przeszkadza mi to bardzo w słuchaniu metalu i psytrance na kolumnach w wieczornych godzinach :/

@MangoZjem: co w tym takiego "iks de"? mieszkam w bloku, parka nade mną ma dziecko, i jak płacze to ledwo słysze. Jeśli Tobie to przeszkadza, to mówie poważnie - sąsiad mógł #!$%@?ć akustyke mieszkania albo położyć panele tak że wszystko z jego mieszkania słyszysz. Ba, nawet mógł izolacje uszkodzić między waszymi mieszkaniami xD

no ale ok, wmawiaj sobie ze to normalne że ktoś Ci niszczy sen w nocy.
@MangoZjem: no ale nie rozumiem, co w tym takiego śmiesznego? Jak ktoś ma psa to musi go szkolić, jeśli ktoś ma dziecko które ryczy tak przeraźliwie że budzi wszystkich dookoła to już jest ok? xD

Z tym #!$%@? wykonaniem to nie bądź taka pewna - po prostu w starym bloku dużo ludzi robi samowole budowlane, szczególnie po tylu latach, i akustyka z samych ilości zmian i kucia w ścianach nośnych sie
@Rabusek: a jak chcesz wyszkolic kilkumiesieczne dziecko? Co do psa to imo patologia trzymac w bloku ale nie doatego ze sasiadom przeszkadza tylko uwazam ze psu jest po prostu ciasno i musi sie wybiegac. Sugerowanie zeby wygluszyc pokoj pod dziecko to utopia chyba ze trzymasz je ciagle w jednym pomieszczeniu
@MangoZjem: a mi somsiad puka w rure żebym ściszył np. telewizor i ciągle nie mogę mu dogodzić... Ostatnio jak robiłem stream na youtube to widzowie nawet mi mówili, że facet przesadza bo miałem słuchawki i nie gadałem jakoś szczególnie głośno do mikrofonu. Nie wiem co ja mam z nim zrobić... Grozi mi policją i wyzywa od gówniarzy ( _)
@MangoZjem: Ok, a teraz jak już pokazałaś, że jesteś taka super wyrozumiała to jeszcze mi powiedz co w sytuacji kiedy gówniok (lat nie wiem 3-4?)jest wypuszczany na klatkę o godzinie 9 rano w niedzielę (kiedy to normalni ludzie śpią) i drze ryja "panie janie, panie janie..." i tak przez 10 min. Mam być wyrozumiała czy wyjść i zareagować?
@MangoZjem: Nie wiem skad tyle plusow przeciez mirkowy plebs wydaje miliony cebulionow na wlasny kat w osiedlach przystosowanych dla mlodych rodzicow (nie musisz miec dzieci ONI TEGO NAWET NIE SPRAWDZAJA) i maja prawo do ciszy rano/popoludniu/wieczorem oraz w porze lunchu/dinnera/jogi/emisji rolnika szukajacego zony.
olezanka troche przesadza, chyba ze wychowuje je samotnie i nie ma serio nikogo kto chociaz na 2 godzinki w tygodniu by sie zajal dzieciakiem. moja siostra dawala duzo lepiej rade przy pierwszym dziecku no ale po pracy wracal maz a i dziadkowie i ja sama czesto bylismy zaangazowani w pomoc i w sumie tak jest dalej juz przy trojce dzieci


@MangoZjem: a skad wiesz, ze przesadza?
Kazda kobieta inaczej przechodzi polog.