Wpis z mikrobloga

Ktoś poprowadzi Dzbana w kwestii dopingu?
Interesuje mnie długi / permanentny cykl na testosteronie (prawdopodobnie długi estr) na niskich ale skutecznych dawkach z regularnym hcg pukanym w jajko.

Cel:

- Całoroczna fajna sylwetka
- Dosyć niski BF
- Poprawa jakości życia

Nie interesuje mnie duża masa (która prawdopodobnie i tak mnie nie czeka).

Ktoś, coś?

#mikrokoksy #sterydy #doping
  • 52
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MartwyGoryl: zanim wejdziesz na cykl. Badania (morfologia, estradiol, prolaktyna, testosteron calkowity, shbg) jak wyniki są w normach i nie masz problemu z cisnieniem, to zaczynasz cyklona. Na twoim miejscu od ręki wszedł bym na dawkę 200mg e3d i lecisz tak trzy tygodnie, następnie idziesz znow na badania i badasz (estradiol, prolaktyne) na bank estro będzie ponad normę, więc musisz zaopatrzyć się w Armidex i zapodac cała i potem np. połowę e4d
@Homa
@wiera87

Badana robione jakiś tydzień temu - wszystko w normie, alat aspat git, próby wątrobowe git.

Mam niedoczynność lecę na letroxie ale obecnie wg badań i mojego endo poziom tsh jest juz ok.

Nie mam problemów ani z sercem ani z ciśnieniem.

Żadnych innych chorób.

Dobra:

Jaki estr teścia ogarnąć i ile ładować per week?
@MartwyGoryl: Obojętnie jaki. To zależy czy chcesz się kuć częściej, czy rzadziej. Na początek najlepiej enan/cypio (bez różnicy, mnie cypio odrobine mocniej zalewa niż enan, ale to kwestia osobnicza) i bijesz 250mg co 4-5 dzień. Propa musiałbyś bić co 2 dzień, a chyba lepiej się kuć rzadziej. Sustanonu nie polecałbym na 1 cykl, bo mocno aromatyzuje i jeszcze nie znasz swojego organizmu na tyle, żeby znać optymalny dla Ciebie schemat jedzenia
@J0SEK: Chcę kłuć raz na tydzień (w tym wypadku co 5 dni by stykło czyli właśnie Enan). Chciałbym zostać na jednym środku - nie interesuje mnie dokładanie niczego do testa (MOŻE raz na jakiś czas mietek).
@MartwyGoryl: Ja bym radził tak jak większość ludzi biorących sterydy czyli test prop 350 mg/week. Później zawsze możesz się przerzucić na długi estr. A co do tego co mówi @J0SEK z kłuciem to moim zdaniem ściema. Przede wszystkim jak masz dziewczynę to namów ją żeby ogarnęła robić iniekcje w tyłek. Trzeba pamiętać o dobrym rozmasowaniu po zastrzyku i najlepiej 10 min po nim po prostu sobie poleżeć. Efekt jest taki, że
@arnoldvon: "Ale chłopaka to nie strasz z tym biciem do kiedy kasa się skończy :P. Trzeba zawsze mówić, że 10-12 tygodni i później odblok, a że większość sobie uświadamia po 4 tygodniach że do końca życia nie zejdzie to już co innego xd. "

Nie to, że coś, ale nadal szukam potwierdzenia, że nic mi się nie stanie wielkiego jeśli już nigdy nie zejdę xD
@MartwyGoryl: jedyne co, to stracisz płodność po paru latach i jest mała szansa na odratowanie Twoich plemników. Oczywiście bicie HCG zwiększa szanse, że jednak tej płodności nie stracisz. Poza tym tak jak mówił arnoldvon - kontroluj hormony i od siebie dodam, pilnuj hematokrytu
@J0SEK: "kontroluj hormony i od siebie dodam, pilnuj hematokrytu" Czym jest hematokryt?
Z tą płodnością to faktycznie tak? Za 2 - 3 lata myślę planowałbym dziecko z żoną... Będzie problem?

Odłożyć cykl na później?