Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem - AUKCJA TRYTOWEGO BRELOKA. TUTAJ druga aukcja z trytowym nabojem który robiłem wcześniej a z którego kupiec zrezygnował.

Jeśli wygra wykopek, proszę napisać "o Ty #!$%@? ale drogo wyszło, dej mnie jeszcze gratisa" w wiadomości do sprzedawcy na allegro i wysyłka będzie za darmo + ode mnie dodatkowy prezent (wisiorek albo brelok).

Miały być jakieś heheszki w tym wpisie, wykopowy humor i pompa ale inna sprawa:
Miałem przypadek ataku na priv czemu w ogóle aukcja, czemu jestem taki pazerny, że chodzi mi tylko o pieniądze i zamiast normalnie wystawiać to muszę aukcje cisnąć no i co ja to to. Więc może dla spokoju ducha wyjaśnienie:

Mirki, to mój pierwszy tego typu projekt i już od dawna miałem problem jeśli chodzi o cenę moich rzeczy - z jednej strony chciałem żeby nie było zdzierczych cen, z drugiej po otwarciu firmy... Cóż, możecie sobie wyobrazić jak jest :D Władowałem w to masę swoich oszczędności, ciągnę jednocześnie dwie prace, chciałbym zarobić na tyle, żeby w końcu zająć się tylko i wyłącznie rękodziełem dążąc do tego powoli (jeśli jest to w ogóle możliwe). Sugerowano mi patronite czy zbiórkę ale kurde po co?
Ręce mam, chęci tak samo, siły ostatnio wracają a z patronitem mi nie po drodze bo to bez sensu, chcę zwyczajnie robić swoją robotę.

No a aukcja? Cóż dla mnie idealna sytuacja - mam tutaj chętnych ludzi na mój produkt, nie sugeruje ceny końcowej tylko sami chętni ją wywalczą, a za hajsy zapłacę za część ZUSu czy księgową, albo będę mógł przynajmniej porzucić jeden/dwa dni w drugiej pracy i zająć się tym co lubię. Może polerka do warsztatu na przyszłość? Albo będzie na góralskie skarpety, chipsy i batony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy tak dzięki za odzew Mirki - bo trochę chętnych się uzbierało, czego w ogóle się nie spodziewałem.
Widzimy się za parę dni, bo przypominam - początek lutego rusza mój sklep internetowy, pojawię się tutaj na Mirko z jakimiś prezentami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozkminkrzaka #dziendobry #rekodzielo #tworczoscwlasna
Pobierz bkwas - Tak jak obiecałem - AUKCJA TRYTOWEGO BRELOKA. TUTAJ druga aukcja z trytowym n...
źródło: comment_KzrXTFpNFwY1BQtYvxtIwRDsfmHSkARZ.jpg
  • 23
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (60)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @Adrian77 @netefre @Diuszesa @shitty_support @wujtrator @QuDos @hajs86 @Artron @mustika @KIruko @PanKracy582 @szekle_sorosa @Uaimmiau @Rain_ @Boglodite @Piernikarka @Tojtek @Fakla_Krwiozerczy_Taboret @WiesniakzPowolania @Ashi12 @rhqq @Fin4l @g4rin @Thome @r0k0 @sirmielon @bartowsky @Alasthor @xtomekw1976 @
@pkrr nabój był dla anonima który obserwował mnie na Instagramie i pytał co chwila gdzie może kupić i za ile - dogadaliśmy cenę 160zł, wymieniliśmy się danymi ale po moich przypomnieniach i ponad tygodniowym czekaniu zrezygnowałem bo kasy jak nie było tak nie ma ¯_(ツ)_/¯
@foxbond na 3 przesyłki z Chin tylko 1 do mnie doszła, pozniej kupowałem od gościa z Niemiec ale już go nie ma, teraz szukam nowego hurtownika - żeby można było kupić większą ilość fiolek za mniejszą cenę