Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2058
Właśnie oglądam program o dziecku z wadą genetyczną. Kubuś jest niewidomy i niesłyszący, ma wiele wad narządów wewnętrznych i szkieletu.

Kubuś jest najdłużej żyjącym dzieckiem z taką wadą genetyczną.


Dlaczego jako ludzki gatunek odrzuciliśmy selekcję naturalną i podtrzymujemy takie przykre błędy natury? Przecież to dziecko cierpi, nie ma żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym, żadnej szansy na życie choćby zbliżone do normalnego.

#niepopularnaopinia ?
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NacpanaKislem: Ja bym tylko chciał aby wypowiedziała się tutaj rodzina (ojciec, matka) co wychowują podobnie niepełnosprawne dziecko lub poddali się zakończeniu ciąży. Ilu z was ma w ogóle dzieci? Pytam bo światopogląd kogoś kto nie posiada jeszcze dziecka jest mocno przekłamany i podatny na sugestie cierpienia płodu/dziecka czy ciężkiego życia jakie jest z takim dzieckiem. Osoby z dziećmi posiadają dodatkowo sferę miłości do dziecka, której bezdzietni nigdy nie zrozumieją.
Jeśli
  • Odpowiedz
@AspinA: ty sobie mozesz zezwalac albo nie, ale do lustra. Dopoki przy zachodniej i poludniowej granicy tego zacofanego ciemnogrodu jest od groma klinik ginekologicznych, dopoty kazda kobieta, ktora ma 400eur oszczednosci, moze sobie tam na lajcie pojechac i zalatwic ten prosty zabieg medyczny w sterylnych warunkach. W kazdym cywilizowanym kraju aborcja przestaje byc stygmatyzowana, tylko tu jest otoczona jakims nimbem zbrodni przez swiatojebliwych zacofancow. A co dopiero w przypadku uszkodzonego
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: Własnie trudno jest wytłumaczyć dlaczego tak myślisz a nie inaczej, w sensie ze aborcja dla ciebie i tobie podobnym to cos jak wycisniecie pryszcza, dużo pracy i wysiłku trzeba włożyć by pomóc młodym ludziom w powrocie do rzeczywistości, obecny świat, media, ignorancja i głupota przyczyniły się do takich wpisów jak twoje
  • Odpowiedz
@AspinA: co ty sie cieszysz tak czyims bolem d--y? S-----a z urodzenua? Granica blisko. Tak jak zawsze mam 200 zl na lawete w dowodzie rejestracyjnym, tak zawsze mam 500 e odlozone na TAKA czarna godzine i te smieszne zakazy mozecie sobie wsadzic gdzie chcecie. Uwierz mi, podziemie aborcyjne dziala w Polsce bardzo preznie.
  • Odpowiedz
@AspinA: Jeśli sądzisz, że tu chodzi o jakąś przyjemność, to nie wiem, kto tu jest ćwierćinteligentem. Nie przekonasz mnie, ani ja ciebie, tylko to chciałam zauważyć - że decyzja nie należy do ciebie, chociaż widzę, że cierpisz nad tym strasznie. To taki wasz problem - chcielibyście mieć kontrolę absolutną nad kobietą. Ale to już nie te czasy. Możesz sobie zezwalać albo nie, to tylko twoja imaginacja, że masz na cokolwiek
  • Odpowiedz