Wpis z mikrobloga

Fizyk Paul Davies: "Zasada istnienia życia jest wbudowana w prawa wszechświata"

Pochodzenie życia pozostaje jedną z największych tajemnic wszechświata. Według słynnego fizyka i popularyzatora nauki P. Daviesa połączenie fizyki, biologii i teorii informacji pomoże rozwiązać ten problem. Zunifikowana nowa teoria informacji może być platformą łączącą obie te nauki.

Link do znaleziska: (dodałem tłumaczenie w komentarzu) https://www.wykop.pl/link/4773261/fizyk-paul-davies-zasada-istnienia-zycia-jest-wbudowana-w-prawa-wszechswiata/

Źródło: Artykuł w The Guardian

#swiatnauki #gruparatowaniapoziomu #liganauki #ligamozgow #nauka #biologia #ewolucja #natura #genetyka #zycie #fizyka #matematyka #informatyka #mikroreklama
Pobierz
źródło: comment_2B4JOItSOr12Pb7KCMgXPGmY6n25SquT.jpg
  • 12
@RFpNeFeFiFcL: Może to zabrzmi dziwnie... ale ras obcych, odwiedzających Ziemię jest kilka. A do tego... co jest jeszcze dziwniejsze - istnieje astral. Ciężko mi opisać istoty tam przebywające więc skupię się na kosmitach. Można kontaktować się z nimi, właśnie poprzez świat astralny. Można tam z nimi rozmawiać. Sam spotkałem dwie rasy obcych. Jedni wysocy (cos ok 2 metry) a drudzy - małe szare istoty. W pierwszym momencie wziąłem go za Chinkę,
@confused: Astral... bywam tam prawie co noc. Ale o tym nie za bardzo chcę opowiadać. Zbyt niezbadane mam te regiony. Może to bardziej świadome śnienie, ale wszystko pamiętam tak jak poprzedni dzień, i często mam wpływ na sytuację. Najciekawsze, że spotykam te same istoty, i nieraz kończymy zaczęte rozmowy lub zdarzenia. Nie za bardzo chcę to opisywać. Medytuję już przeszło 10 lat, i widocznie udało mi się "otworzyć" pewne drzwi w
Można... trudno w to uwierzyć. Nie opiszę mojej metody. Opiszę mojego przyjaciela. Od przeszło roku robi systematycznie dwa dni w tygodniu bez jedzenia. Pije tylko samą wodę. Niedziela i poniedziałek. Po roku zaczął robić tygodniówki. Po trzeciej zdecydował się na 21 dni. To było wiosną 2018r. Teraz uważa, że po zrobieniu 3 tygodniówek zrobi sobie 41 dni. I jest w stanie to zrobić. Moja metoda to zwiększenie wibracji poprzez medytację. Pozwala mi