Wpis z mikrobloga

Psznie zjadłem 3 opakowania thiocodinu z świadomością, że mogę dostać depresji oddechowej. Jednak robiłem już głupsze mixy i nic mi nie było, więc wierzę, że nic mi nie będzie. Nie wiem czy w ogóle mnie to klepnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miały być 4 opakowania ale nie udało się kupić bo:

Jak nie zapomnę i zdążę [bo #rozowypasek przychodzi o 20] to napiszę [bezsensowną] relację z dzisiejszego zwiedzania aptek, bo czuję potrzebę żeby z kimś się tym podzielić, a nie gadam o dragach ze znajomymi. Niektórzy nawet nie wiedzą, że ćpam xD.

PS. Mam obawy, że rozdupiłem wątrobę zarzucając 4 godziny wcześniej 4g paracetamolu i 500g tramadolu xD a nie raz się jadło większe dawki parasyfu i było ok. Jednak próby wątrobowe sprzed ponad pół roku były lekko mówiąc niekorzystne, więc już nie jest taka wytrzymała jak kiedyś.
Mimo wszystko mam nadzieję, że to nie boli mnie od wątroby, bo to bolesna śmierć w męczarniach.
PSS. Nie wiem czy moje skłonności autodestrukcyjne to skutek jakiejś choroby czy to, że nie zależy mi tak naprawdę na życiu bo #depresja

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 18