Wpis z mikrobloga

Luty 2018 vs Styczeń 2019
N I E S A M O W I T A przemiana.
#!$%@?, jak to jest możliwe żeby ćwicząc 5 dni w tygodniu na siłowni po roku wyglądać dokładnie tak samo?
Gdzie teraz jest wasz Bóg normiki?
Dowód na to, że z przegrywu nie da się wyjść, a bajki o siłowni możecie wsadzić sobie w dupę.
To koniec.

#przegryw #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu #mikrokoksy
GoldenJanusz - Luty 2018 vs Styczeń 2019
N I E S A M O W I T A przemiana.
#!$%@?, j...

źródło: comment_DcwrnrwmqUzXr9oKcvc9de94otFCw81p.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@?, jak to jest możliwe żeby ćwicząc 5 dni w tygodniu na siłowni po roku wyglądać dokładnie tak samo


@GoldenJanusz: ty jestes chyba #!$%@? skoro myslisz, ze po roku silki juz masz maxy. Idz na kuznie i pogadaj z ludzmi ile im czasu zajelo np wycisniecie 100 na klate zaczynajac od 60, tylko nie pytaj takich co na bombe od razu wskoczyli. Typ ze zdjecia diety nie trzymal ewidentnie bo
  • Odpowiedz
@su1ik: @SystemFound: Bez przesady. Nikt nie twierdzi, że typ musi wyglądać po roku jak Grecki Bóg.

Tyle, że on wygląda po tym roku tak jak ja wyglądałem po 1,5 miesiąca lekkich ćwiczeń w domu z samym drążkiem.
Gość ma skopaną genetykę na maksa.
  • Odpowiedz
  • 24
@GoldenJanusz ja #!$%@? ile mozna razy wrzucać tego gościa tu i sie z niego nabijać. Robi to co chce i jest wytrwały w tym a ze ma cos nie tak z genetyka to chyba nie byl w stanie na to wpłynąć. Pewnie dodatkowo nie do końca jest kumaty ale hejt i nasmiewanie z niego widocznie mu nie przeszkadza bo dąży do jakiegos celu. Moze go osiągnie za 10 lat ale w
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: @josedra52: Z tą "skopaną genetyką na maksa" to macie rację, bo gość ma cechy wyglądu typowe dla zespołu Klinefeltera. Zwróćcie uwagę na bardzo wysoki wzrost, na którymś zdjęciu garbiąc się i opierając ciężar ciała na jednej nodze jest wyższy o głowę od tej dwójki. Możliwe, że oni są niscy, ale nie wyglądają, chociaż nie mają tez na swoim instagramie zdjęć z kimkolwiek poza sobą, więc trudno porównać
  • Odpowiedz
@su1ik: 4-5 miesięcy ostrego #!$%@? na siłce i dobrego żarcia. Wystarczy? jak mnie bawią wieczne wymówki osób które na siłowni nawet się nie spocą.
edit. a może i nawet szybciej tylko musiałbym do zeszyciku zajrzeć.
  • Odpowiedz
@picasssss1: mi nie musisz pisać o spoceniu się na treningu bo swoje cele osiągnąłem. Przy 82kg robiłem serie ze 120 na płasko, zszedłem poniżej 10% bf, nogi i mc też #!$%@?łem. Jestem z siebie zadowolony
  • Odpowiedz