Wpis z mikrobloga

@Deadwing: Z jednej strony fajnie, że konkurencja, ale z drugiej lipa, bo jak Epic albo Discord Store urośnie do rozmiarów Steama, to już nie będzie tak wygodnie jak teraz (trzymanie wszystkich gier w jednym miejscu itp). :/
@Deadwing: Mówisz to jakby Steam nie miał żadnego spyware'a w sobie, no ale przecież Steam to poważna korporacja więc na pewno by tak nie zrobili a Epic Games to jakieś nowe coś i nie ufam temu bo jest nowe XD
@Maou: No zajebiście klient zyskał, nie ma co. Zamiast robić konkurencje w postaci prób podlizania się klientom jakimiś funkcjami, na przykład jak GOG sprzedaje gry bez DRM'ów i ma lepsze wsparcie dla starych gier niż Steam albo jak Steam ma różnorakie wyprzedaże cały czas i wielki wybór gier, to oni "porywają" gry w roli zakładników zmuszając ludzi do instalacji jakiegoś szajsu. Że co? Z Epic mają lepszą marże? No i co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deadwing: Ale widzisz jak przekupią to masz dobry pretekst żeby sobie za darmo pobrać ( ͜͡ʖ ͡€) jeszcze tym złodziejom mało?
Ja sobie Ashen ściągnąłem bo spyware nie chce i mam gierkę za darmo i elegancko śmiga