Wpis z mikrobloga

Ale miałem sen xd

Śniło mi się, że szedłem sobie na piwo z kolegami i jakiś #przegryw incel wypisywał do mnie na fejsie, żebym odczepił się od jakiejś dupy, z którą nigdy nie gadałem nawet (a żeby było śmieszniej, to dupa, której matkę ostatnio próbowali wydostać z Kenii). Kazałem mu #!$%@?ć, a ten mnie wyzwał na pojedynek... W GTA Online xD
Dojechałem go 3 razy na szybko jak dziecko i stwierdziłem, że wystarczy. Odłożyłem pada i okazało się, że jestem u niego w domu, a on wychodzi z drugiego pokoju i próbuje uciekać. Taki jakiś szczur ważacy z 50kg, długie włosy i piercing na ryju. Przyparłem go do ściany, poddusiłem go i pytam go o #!$%@? mu chodzi. Ten że to przeze mnie on nie może znaleźć sobie dziewczyny, bo ja je źle traktuję. xD Miałem mu #!$%@?ć, ale puściłem go, bo to bez sensu.
Zszedłem na dół do samochodu, a samochód cały obklejony szczelnie jakimiś karteczkami, coś a'la post-it albo pokwitowania samokopiujące, nawet w środku na desce rozdzielczej. No i ten cwel się chowa za samochodem.
Wyciągnąłem łom spod fotela kierowcy i idę w jego stronę, żeby mu nim #!$%@?ć XD a ten do mnie z gazem. Trafił mnie po oczach, zdążyłem się rzucić na niego, zebrałem trochę gazu se swoich oczu i wtarłem w jego. XD Chyba jakiś przeterminowany był, bo szybko odpuścił. Zacząłem go okładać tym łomem, #!$%@?ł z powrotem do domu, ja za nim. Dopadłem go pod oknem, #!$%@?łem go dalej, na koniec jak już siedział pod ścianą bez sił, to postanowiłem mu finalnie #!$%@?ć kopa w pysk...

I w tym momencie się przebudziłem, bo #kotczosnek #!$%@?ł z łóżka jak rakieta od mojego kopa XDDDDDDDD

Pierwszy raz miałem taki sen przepełniony przemocą. Biedny kitku. xD

#sny #sen #gownowpis #heheszki #kot #koty #dziwnekotki #kitku #gtav #gtaonline
  • 2