Wpis z mikrobloga

Nauczycielka mi dzisiaj groziła, że jak nie oddam jej dzisiaj telefonu, to następnym razem wezwie policję i to ona mi go zrekwiruje xD Taki #!$%@?, statut szkoły to nie prawo polskie xD Czemu te atencyjne dzbaniska nie rozumieją, że znam konsekwencje używania telefonu na lekcji i mogą sobie spokojnie wpisywać uwagi bez robienie tej całej tyrady? Nikomu tym krzywdy nie robię. Przecież przepisuję te jej gówno prezentacje.
#gownowpis #szkola #licbaza #patologiazmiasta
  • 108
  • Odpowiedz
  • 95
Jak na lekcji używałeś/ używałaś to nieładnie. Niektórzy mają wywalone na uwagi i dlatego nauczycielka może się powoływać na statut szkoły bo nie chce się bezsilna. Korzystanie z telefonu na lekcji ją może boleć, może oznaczać brak szacunku. I "śmieć w korpo" to bardzo nieładne określenie, każdy człowiek ma godność. I te śmiecie lepiej zarabiają niż w małych polskich firmach zwykle. Do tego praca nauczyciela jeśli ma pasję to niezwykle szlachetny zawód,
  • Odpowiedz
Czemu te atencyjne dzbaniska nie rozumieją, że znam konsekwencje używania telefonu na lekcji i mogą sobie spokojnie wpisywać uwagi bez robienie tej całej tyrady?


@Aedemkun: nie no takie zabawy to wiadomo, że w liceum jeszcze mozna urządzać. Zobaczysz jak pójdziesz na studia i trafisz na doktora lub profesora starej daty, który absolutnie nie toleruje żadnych komórek i tabletów podczas zajęć. U nas było tak: albo #!$%@? telefon za okno, albo
  • Odpowiedz
  • 66
@Aedemkun w życiu nie wystarczy matura, trzeba jeszcze kultury się nauczyć :) A jawne używanie telefonu w trakcie gdy ktoś prowadzi lekcje to objaw jej braku i tyle. Człowiek może wyjść ze wsi, ale...
  • Odpowiedz
  • 54
@Aedemkun wydaje mi się, że gówno wiesz o feminiźmie. Nie bronię nauczycielki tylko uważam Twoje zachowanie za gówniarskie. Eot. Miłego wieczoru :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Reik: Nie, ona po prostu nie wie na czym polega równość płci. Te jej żałosne uwagi, gdy chłopcy nas nie przepuszczą w drzwiach to już w ogóle żenada. Nara.

@lukmar: Tak, ale ona nie raz odwalała takie szopki, że XD
  • Odpowiedz