Wpis z mikrobloga

Nauczycielka mi dzisiaj groziła, że jak nie oddam jej dzisiaj telefonu, to następnym razem wezwie policję i to ona mi go zrekwiruje xD Taki #!$%@?, statut szkoły to nie prawo polskie xD Czemu te atencyjne dzbaniska nie rozumieją, że znam konsekwencje używania telefonu na lekcji i mogą sobie spokojnie wpisywać uwagi bez robienie tej całej tyrady? Nikomu tym krzywdy nie robię. Przecież przepisuję te jej gówno prezentacje.
#gownowpis #szkola #licbaza #patologiazmiasta
  • 108
  • Odpowiedz
@Aedemkun: kiedyś nauczyciel poszedł po dyrektorkę bo ktos z mojej klasy nie chciał oddać telefonu. Dyrektorka przyszła i mu powiedziala ze w sumie to uczeń ma rację i nie może mu tego telefonu zabrać xD
  • Odpowiedz
  • 58
@typbezoszczednosci95: Chyba większość zawodów wydaje mi się lepszą alternatywą od bycia nauczycielem. Śmieć w korpo też.

@nkrnpp: Ale o co ci chodzi? xD Nie wymądrzałam się przed nią. To ona chciała mi dać do wiadomości, że jestem kimś gorszym i mam się jej słuchać. Jesteś nauczycielem czy też synalkiem jakiegoś?
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Statut szkoły obowiązuje na terenie szkoły, jak jesteś na terenie szkoły to musisz się stosować do statutu. Statut jest ponad prawem powszechnym, wchodząc na teren szkoły akceptujesz statut.
  • Odpowiedz